Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ki mikor sexelt...

Szülés után ki mikor sexelt először. Bocsi elég kényes kérdés de gondolom nem csak én vagyok aki erre a kérdésre szeretne választ kapni. Volt aki nem várta meg a 6 hetet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Kicsivel több mint 4 hét után szexeltünk.

akkorra már nem volt semmi bajom,nem is repedtem,nem véreztem,és egy kisanygyalka a lányunk,hagyott pihenni éjjel,így 4 hét után már volt kedvem nagyonis.

2013. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
A 6 hetes kontroll után "nekiláttunk"! :)
2013. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
7 hónap,sajnos. Valahogy eltávolodtunk egymástól,mindketten a gyereknek éltünk és elfelejtettük egymást. Most már heti 1 legalább van,még mindig a fiúnknak a minden,de nem feledkezünk meg egymásról sem.
2013. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
5 hét után. Nem bírtam tovább várni, nem volt semmi gond.
2013. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Én megvártam a 6 hetes kontrollt, pedig a terhesség utolsó 3 hónapjában is el voltam tiltva, úgyhogy már nagyon vágytam rá, de én biztosan tudni akartam, hogy minden helyre állt, mert voltak belső varrataim is, de ha nem lettek volna, akkor is megvártam volna...
2013. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Sok külföldi országban azt mondják addig nem lehet amíg vérzik uténa igen! Nekem ez a 6 hét megnyugtatóbb, van aki csak 2 hétig vérzik nem hiszem hogy 2 hét után minden regenerálodott már!
2013. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megvártuk a 6 hetes kontrollt, aztán aznap este:)
2013. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb 1,5 het utan, persze aktus az nem volt de sok mas uton is lehet oromet okozni a masiknak.
2013. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat mindenkinek ment a zöld kezecske bár nem nagyon értem ezt mert már előtte ki volt írva kinek hány százalékos a válasza ugyhogy ha valaki le le tt pontozva azt nem én tettem

mégegyszer mindenkinek nagyon köszönöm

hát tma már mi is együtt voltunk 3 és fél hét után hála istennek semmi gond fájdalom nem volt

2013. jún. 1. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!