Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy történik a programozott...

Hogy történik a programozott császár szülés? Az időpont már megvan.

Figyelt kérdés
Altatnak, vagy csak érzéstelenítenek? Férjem bent lehet?
2010. jún. 2. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában csak érzéstelenítenek, de hallottam már olyat is, hogy kérésre altatnak, de az nem annyira jó a babának. A férj nem lehet bent (nagyon kevés helyen igen). Az én férjem nem volt bent, de szinte mindent látott, mert az ablak mögött volt.

Mikor bemész, akkor előkészítenek (adatokat veszik fel, beöntés stb.). Majd berkaják a katétert. JObb helyen már az érzéstelenítés után. Nekem érzéstelenítés előtt (nem volt kellemes). Majd be a műtőbe, érzéstelenítés (nekem ez egyáltalán nem fájt). 10-15 prc múlva már láthatod is a babát, majd összevarrnak, ami még kb.20 perc. Semmit nem fogsz érezni, maximum csak annyit, hogy kicsit rángtanak, meg mikor nyomják ki a babát.

Utána 12 óráig megfigyelnek, majd fel kell kelned. Nekem ez nagyon nehezen ment. Az Első felkelés kegyetlen, de 2 nap múlva már sokkal könnyebb. Minél többet mozogsz, annál hamarabb épülsz fel. Persze nem kell túlzásba vinni, mert mégiscsak egy vágás lesz a hasadon.

Jó szülést!

2010. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon félek az egésztől, főleg a felépülési időszaktól, de sajnos nem szülhetek természetes úton. :(
2010. jún. 2. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!