Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés altatásban...

Császármetszés altatásban vagy spirális érzéstelenitéssel? Nektek hogy volt? Szerintetek van összefüggés a két dolog között? (lent)

Figyelt kérdés

A minap egy ismerősömmel arròl beszélgettunk,hogy lehetséges ez az ,hogy altatàsban torténő csàszàr nemfàj annyira utànna ,mintha érzéstelenitéssel torténne az egész.

Vagy ez puszta veletlen? Mert neki is volt része mindkettőbe ,nekem is ,és altatàsos utàn két héttel semmi nyoma nemvolt annak hogy szültem,a spiràlisnàl két honapig dögledeztem. . .Neki is konnyebb volt altatás után a felépulés.

Ti tapasztaltatok ilyet?

Ja és a 2.csàszàrnàl altattak.


2013. jún. 1. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van-e összefüggés, esetleg a derék fájhat jobban a szuritól. Nekem érzéstelenítettek, egy hét után már egész jó volt. A katéter helye rosszabb volt pisilésnél, az biztos.
2013. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam, ugyanezt éltem át. Elsőnél hetekig görnyedtem, alig bírtam mozogni, míg a második után 1 héttel szinte fürge gazella voltam. Első spinális, második altatás. Közvetlenül utána ugyanúgy fájt, de a lábadozás rövidebb és könnyebb volt.
2013. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem volt mindkettő, összesen 3, és egyik után sem volt olyan vészes. Szerintem inkább alkati dolog, hogy ki hogy épül fel.
2013. jún. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Altatásosom volt. Kb 2 hétig volt utána rossza a mozgás, főleg ágyba lefeküdni, felkelni, utána már nem volt semmi fájdalom.
2013. jún. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első spinális érzéstelenítéssel volt, és nagyon rosszul viseltem. Sokáig tartott a felépülés belőle. A második altatásban volt, ez után közvetlenül ugyanolyan rosszul voltam ,de hamarabb épültem fel. A 3. szintén spinálissal volt, és nagyon gyorsan felépültem belőle.
2013. jún. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem az első volt altatásos, sokkal nehezebben épültem fel, nehezen jártam, hajoltam. Második már csak spinális volt, ébren voltam végig, másnaptól segítség nélkül zuhanyoztam, egyedül keltem fel, sokkal hamarabb álltam talpra.
2013. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is spinális érzéstelenítésben végzett császárom volt, engem azért rendesen ,megviselt, főleg mikor fölfektettek az asztalra és csak láttam, hogy dobálják fel a lábaim a kengyelbe, mondja az altatóorvos, hogy lehet vágni.... Én meg ott fekszem ébren, még meg is kérdeztem, hogy héé, kit akarnak itt vágni, jót nevettek rajtam, mert mire kimondtam, már mondták, hogy ne pánikoljak, mert már kint is van a baby ;) Aztán emlékszem rá, hogy számolgatták a tamponokta, hogy mindent kivettek e ;) De lényegében tényleg az első felállás a legrosszabb, utána, napról-napra könnyebb
2013. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy gyermekem van ,őt császárral szültem ,epidurálisan voltam érzéstelenitve . Semmi rossz tapasztalatom nem volt a császárral kapcsolatban ,jó utána fát-fájt,de hamar rendbejöttem .Egyenlőre nem tervezünk tesót,de nem lenne ellenemre ,ha a következő is igy jönne a világra ;-).
2013. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!