Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez? A babát hétfő...

Mitől lehet ez? A babát hétfő óta érzem mozogni, lehet összefüggés a két dolog között?

Figyelt kérdés
Ma töltöm a 19. hetem, és ma úgy ébredtem, hogy szédülök nagyon még most is, mintha ittam volna. Amikor felültem akkor meg mindjárt hánytam is. A 6.héttől a 15.hétig hánytam és rosszul voltam, aztán elmúlt. Lehet, hogy most megint kezdődik?
2009. júl. 5. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Előfordulhat.Én 23hetesen kezdtem újra hányni.Hála istennek csak 1hétig ment ez.Én a 6.-18-ig végig hánytam.

32+6kismama

2009. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Csak megijedtem ettől a szédüléstől is.

De akkor biztos nincs baj.

Boldog babavárást!

2009. júl. 5. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet valami vírus is, de az sem árt a babának, gyógyszer sincs nagyon rá, szóval csak pihi és igyál sok vizet!
2009. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Ez vírus lesz!Ugyanígy voltam én is,majd rá 1 hétre a férjem is.Erős szédülés,émelygés és hányás a tünete.A háziorvos írt fel valami port,ami pótolta az elvesztett ásványi anyagot,3 nap mulva semmi bajunk nem volt.

Jobbulást!

2009. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!