Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan-t kell használjak...

Utrogestan-t kell használjak napi 3x3-t. A hasam (vagy a petefészkeim) nagyon sokszor görcsölget. Valamelyik nap elfelejtettem a délit feltenni, és nem voltak görcseim. Az esti után megint jelentkezett. Szerintetek lehet összefüggés a 2 dolog között?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Mondd meg a dokidnak, hogy inkább az Oral változatot írja fel, mert fáj tőle a hasad. A hüvelykapszula viszont hatékonyabb, de ezt is beveheted szájon át. (És ne felejts el használni, ha akarsz babát, mert nem véletlenül írta a doki a 3X3-at.)
2010. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Dokinál voltam és mire hazaértem kiment a fejemből :(

Erre mindig odafigyelek!

2010. febr. 3. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett használnom 5-12 hetes koromig, de sosem tapasztaltam olyasmit mint te. Viszont én folyamatosan szedem a Magne B6-ot. Szerintem neked is kellene és elmúlnának a görcsök!
2010. febr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szájon át szedhető nem annyira hatékony és gyorsan kicsinálja a gyomrodat.

Nekem például sosem volt egyik módon szedett Utro-tól sem bajom, mások meg nem bírták.

Azért beszélj a dokiddal, megér akár egy plusz telefont vagy találkozást a dokival.

2010. febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is használnom kellett Utrogestant, de nekem az orvos javasolta mellé a MagneB6-ot is. Így én egyáltalán nem görcsöltem. (Lehet, hogy egyébként sem görcsöltem volna...) Üdv! 19+6 hetes kismami
2010. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!