Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes vagyok. A nyákdugóm...

38 hetes vagyok. A nyákdugóm még nem ment el. Ez azt jelenti, hogy még arrébb van a szülés?

Figyelt kérdés
Lehet olyan hogy csak közvetlenül a szülés előtt, akár mondjuk a vajúdás alatt megy el.Vagy mindenképp pár nappal előtte távozik?
2009. okt. 7. 07:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen lehet olyan. Nekem sem ment el, mondjuk én a 38. héten, 11 nappal a kiírt előtt szültem. De én rögtön 3 perces fájásokkal indítottam. Vagy annyira enyhe volt a többi, hogy észre sem vettem. :) Boldog babavárást, és ne aggódj, minden rendben lesz!

2009. okt. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia.nekem is közvetlen a szülés elött ment el,vagyis aznap amikor szültem.én is vártam,de nem ment el,nekem szált le a pocakom se,és az arcom se volt eltorzólva,nem voltak derékfájásaim,sem joslóak. pontosan szültem.szóval ezek a szülés elötti jelegzetes dolgok nálam elmaradtak.
2009. okt. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem távozott,a szülésem a magzatvíz elfolyásával kezdődött,úgy hogy gondolom azzal együtt ment el,mert én nem vettem észre.
2009. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Nekem a szülés reggelén ment el, rá 1 órára a magzatvíz is követte.
2009. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok az ellenpélda, pont ma 6! hete hogy elment a nyákdugóm, 33 hetesen. Mindenki rémisztgetett, hogy max 2 hét és szülünk, ehhez képest még egyben vagyunk, sőt lehet túl is hordom, mert nagyon jól érzi magát odabenn:)

39+2 hetes km

2009. okt. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem hajnal 3-kor ment el a nyákdugom, húsz perccel később elfolyt a magzatvizem és délelőtt 9:55-kor megszületett a kislányom,

2 hós kislány anyucija:)

2009. okt. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt 2 nappal kezdett elmenni folyamatosan, barátnőmnek elment hajnalba, és rá 1 órára jöttek a fájásai,du-lett meg a fia
2009. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!