Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 16 hetesen megkellett szülnöm...

16 hetesen megkellett szülnöm a kilányomat de nem engedték megnézni. Miért nem?

Figyelt kérdés
Könyörögtem had lássam, de nem engedték. Annyira akarom látni, még ha nem is "szép" látvány, de akkor is az enyém és szeretem.
2013. jún. 2. 16:54
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
2 napja történt, most hol lehet? Ilyenkor hova kerülnek ezek a babák? Még itt lehet a kórházba valahol?
2013. jún. 2. 16:57
 2/35 anonim ***** válasza:
71%

Mert nem akartak, hogy rossz emlékeid legyenek a későbbiekben. Nem hiszem, hogy örömöt okozna egy sérült magzat látványa....

Sajnálom, ami történt.

2013. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%
Veszélyes biológiai hulladéknak számít, bármilyen szörnyen hangzik is. Megsemmisítik.
2013. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Hát nem okozna örömet. Vagy szerinted azért szeretném látni mert az okozna örömet? Nagy tahó vagy neharagudj.
2013. jún. 2. 16:59
 5/35 A kérdező kommentje:
És hogyan semmisítik meg?
2013. jún. 2. 17:00
 6/35 anonim ***** válasza:
93%
Tahó vagy te, kedves kérdező. En normálisan válaszoltam, nem az en hibám, ha nem tudsz egy mondatot értelmezni. Egyebkent elégetik.
2013. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért meg sokkolna a látvány és nem tudnál tovább lépni.
2013. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor sehol sem láthatod a magzatod, orvosi etikai okok miatt sem. Az orvosok tudják jól, hogy látni szeretnéd, de a látvány sokkolna, így a lelki megrázkódtatástól próbálnak megkímélni. Az elhunyt magzatot ilyenkor, ahogy már írták, biológiailag veszélyes "hulladékként" kezelik, és elhamvasztják.

Nagyon sajnálom a történtetek. :(

2013. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom ami történt kérdező.De annak hogy nem láttad 100% hogy oka volt ha aránylag semmi extra baja akkor azért megmutatják ha kérik legfeljebb megprobálják lebeszélni.És szerintem sem megfelelöen reagáltál az egyik kommentre nem kéne letahozni senkit aki válaszol neked ráadásul tényleg rendes hangnemben.....lehet nem fogtad fel mit akart mondani...
2013. jún. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Semmi baja nem volt, teljesen egészséges kisbaba :(

bocs, ne haragudj nem vagy tahó.

2013. jún. 2. 17:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!