Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális-e az hogy szülés...

Normális-e az hogy szülés (ill.22. hetes terhesség vetélése után) a menstruáció előtt és alatt nagyon fáj a hasam? Kb. majdnem annyira mint szülésnél? Ez mindíg így lesz?

Figyelt kérdés
Terhességem előtt 4 napig volt meg, úgy mint most. Akkor 1 nap fájt nagyon. Most előtte (1 nap) és alatta (2 nap)majdnem annyira fáj mint szülésemnél. Ennyire még sosem fájt mikor megjött.
2011. máj. 26. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos létezik nagyon fájdalmas menstruáció mindenféle szervi ok nélkül. De elôbb ki kéne zárni mindent, nincs-e valami fertôzés, sérülés... stb. Menj el nôgyógyászhoz nézzen át ultrahanggal, vegyen kenetet.
2011. máj. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a 6ik héten vetéltem el,nem műtöttek. A következő menstruációmkor olyan görcseim voltak,mint mikor szültem,orvos szerint nem tisztultam ki teljesen ezért fájt annyira,következő menstruációm már olyan volt,mint szokott!
2011. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Már voltam vizsgálatokon, ott mindent rendben találtak. Nincs fertőzésem. A pszihológus szerint úgy néz ki lelki okok miatt fáj ennyire. Nem jött meg, csak annyira elkezdett fájni a hasam, hogy azt hittem amiatt fáj. Néha sikerül ellazulnom és akkor nem fáj. Viszont van amikor nagyon begörcsölök, pedig úgy érzem nem vagyok ideges. (állítólag tudat alatt igen)

Mégegyszer köszönöm a válaszokat.

2011. máj. 27. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!