Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre kórházban szült...

Szent Imre kórházban szült valaki ügyeletes orvosnál? Leírnátok a tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Kolléganőm szült november végén, és azt mondta, hogy az orvosok normálisak voltak, a szülésznő is rendes volt, pedig egyiket sem fogadta, mert azt a pénzt a babára akarták költeni. Amit kifogásolt, az a csecsemős osztályon dolgozó nővérkék hozzáállása volt. Állítólag úgy beszéltek vele, mintha törlőrongy lenne, nem segítettek és nem mutattak semmit, pedig első babás és örült volna egy kis segítségnek.

Egy másik ismerősnek magánorvosa volt, és a Szent Imre magánrészén szült (jó pár éve még volt, most nem tudom, van-e), az ott dolgozók viszont nagyon kedvesek, segítőkészek voltak, mindenben segítettek neki.

2013. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mi is úgy vagyunk vele, hogy inkább a babára költjük a pénzt. A csecsemősökről én is rosszakat hallottam, pedig tudhatnák hogy a szülés után érzékenyebbek vagyunk.
2013. jún. 7. 21:45
 3/3 Kerria ***** válasza:

Elsőt is ott szültem, másodikat is ott fogom. Bár fogadott dokim van/volt, elmondta, ha épp külföldön lenne, bármelyik kollégájában maximálisan megbízik nem lesz gond...


Komplikált szülésem volt, és az aznap dolgozó összes doki jött, konzultáltak, csak ajánlani tudom.


Szülésznőben is hasonló a tapasztalatom. Ezek miatt ne aggódj.


Anno nekem a csecsemősökkel volt gondom. Úgy kezeltek, mintha már a 10. babám lenne, és mindent tudnom kéne... de túl lettem ezen is, másodjára meg már ha nem is mindent, de az alapokat tudom :)


Boldog babavárást!

2013. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!