Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van akinek 3 császármetszése...

Van akinek 3 császármetszése volt? Tapasztalatokat várok! Veszélyesebb mint az első kettő?

Figyelt kérdés
Nekem az előző 2 az volt és a dokim,kijelentette,hogy csak császár lehet.Bevallom be vagyok rezelve:)
2013. máj. 19. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Én most készülök a 3. császárra.

Hány hetes vagy?

Mitől félsz?

2013. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
még csak 10 hetes:)jó előre félek,tudom még ráérek,csak hátha addigra felkészülök pszichésen,hogy ne izguljak annyira,mert a műtőasztalon az a cibálás,rángatás,nagyon rémisztő volt.Meg olvastam,hogy vanakinek a 3.nál lett nagy vérzése...azt már tudom,hogy a felépülést csak összeszorított foggal,és akaraterővel lehet túlélni:)Mert sajnos ahol szültem ott 1 nővér kivételével,senki nem könnyített a helyzetemen,sőt...
2013. máj. 19. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én dokim a harmadik előtt is azt mondta, hogy megpróbálhattam volna a sima szülést, ha nem olyanok lettek volna a császáraim, mint voltak, vagyis azért, mert máshogy metszették a méhemet a kettőnél.

Harmadiknál azért volt erős vérzés közben, és lett nehéz műtét, mert a babám be volt szorulva a bordáim közé, és nehezen tudták kihúzni. Ha nem így lett volna, és nem lennék háromféle irányban összeszabdalva, akkor az én orvosom a 4. császárt is engedte volna.


Szóval nagyon egyedi minden eset, nehéz általánosítani. Szerintem ha valaki jó helyen van, olyan orvosok és nővérek közt, akik kicsit is figyelnek, és időben lépnek, ha bármit tenni kell, akkor nem lehet veszélyesebb, mint a többi.

2013. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!