Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában a...

Szült valaki mostanában a sátoraljaújhelyi kórházban? Milyenek az orvosok, szülésznők, ápolónők?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna.Tanácstalan vagyok.Még orvosom sincs.Szülőszoba látogatáson voltam,ott szimpatikus volt a hely és az az egy szülésznő,de hát ez még semmi.Van orvosod?Mikorra vagy kiírva?

30 hkm

2013. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nincs orvosom, és június 17-re vagyok kiírva!:)

2013. jún. 9. 15:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 1x vizsgálaton voltam ott 2010-ben,akkor elég lepukkant volt,nem tudom azóta újítottak e rajta.

Dr. Berzéky József főorvos (ha rendel még),öreg róka a szakmában de nagyon lelkiismeretes doki.

2013. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ő már nincs ott.
2013. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondoltam,mert legutóbb amikor nála jártam (magánrendelés) már elég rossz bőrben volt...
2013. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kik vannak akkor?
2013. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Berzéky doktor úr még ott van hozzá járok sztk rendelésre, ott van még Rácz Ernő, Kovács, Jakab akiket én tudok.
2013. jún. 11. 11:29
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok!Én most gondolkodom, hogy hol szüljek, és érdekelne, milyen tapasztalataitok voltak a kórházzal kapcsolatban? Köszönöm előre is!
2014. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!