Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amennyiben nem fogadott a...

Amennyiben nem fogadott a szülésznő, mit adnátok neki, ha maximálisan elégedettek lennétek? Szülésznők: mit fogadtok szívesen? Őszintén!

Figyelt kérdés
Vidéki nagyvárosban fogok szülni.

2013. máj. 14. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem kérdés, pénzt adnék. Gondolom ezer bon-bon-ja van már...Mindenki pénzből él....
2013. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Kerria ***** válasza:
100%

Sajnos az első hozzászólóval értek egyet. Szép gesztus a bon-bon, virág....egyebek, de hasznosabban tudja kezelni ha pénzt adsz neki...


Ha azt nem szeretnél, akkor összeállítást vinnék (kávé, tea, bonbon...)

2013. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam a pénzre természetesen!

De mennyit?

2013. máj. 14. 20:19
 4/17 anonim ***** válasza:

Egyiknél sem fogadtam szülésznőt.

Az első gyerkőcnél (majdnem 5 éve) egy nagyon lelkiismeretes, figyelmes hölgyet sikerült kifognom. Neki egy tízessel háláltam meg. (nagyon nem akarta elfogadni, még bele is pirult)

2013. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5-10 e ft.
2013. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi nem biztos, hogy fogunk fogadni. Ha elégedettek leszünk, kap egy doboz desszertet, egy kávét vagy teát, és az ajándéktáskába diszkréten teszünk egy borítékot olyan 10 000 Ft körüli összeggel, és egy lappal, hogy köszönjük szépen a segítségét.
2013. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt fogadott és 5000-ft adtam neki nagyon kedves és segitőkész volt odafigyelt mindenre de még ezt sem akarta elfogadni.
2013. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Olyan 10-15 ezer körül. Tényleg sok mindentől függ. Nekem pl. csak a második szülésemnél sikerült egy tündéri kedves jófej aranyos szülésznőt kifognom, (ez 4 éve volt) dehát mindösszesen 2 órát töltöttem a szülészeten annyira gyors volt a kisasszony.Neki 5 ezret adtunk.

De ha mondjuk már hosszú órák óta bent vagyok és foglalkozik velem segít bátorít sokszor az is elég ha csak rányitja az emberre az ajtót, akkor több dolog van velem nyilván akkor többet adok/adtam volna/adnék.

Most várom a 3.babát most fogadtam szülésznőt előre , 15 ezret fogunk adni neki.

2013. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

En egy kepet baba mama datummal es egy par koszono sort fogadok el szivessen gyujtom oket egy nagy albumban Ezen kivul egy kis kosar gyumolcs mindig elfogy nalunk.

Sokszor a masodikat is nalam szulik a keprol megismerem oket.

Szuleszno

2013. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Babeli Zurzavar ***** válasza:
65%
koszonom a szulesznok neveben amit az utolso irt:-) megnyugtatott, abbam a hitben, hogy van aki pusztan a hivatastudataert teszi a dolgat! nem adnek penzt... sokkal kinosabbnal erzem a penzdugdosos szitut mint barmit... azt sem tudom hogy fognek hozza!
2013. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!