Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet a bajom? 4 hónapja...

Adri baba kérdése:

Mi lehet a bajom? 4 hónapja szültem (természetes úton) azóta 2x jött meg, ez volt a 2. Az elsőnél minden rendben volt, most viszont 2 napig megvolt utána 2 napig semmi majd megint. Mostmár 3 napja nincs meg de mensis görcsök nem múlnak.

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szülés után több hónapig is eltarthat, mire rendesen beáll a menstruáció. Az első pár hónapban nekem is össze-vissza jött meg. Szerintem ez belefér. De persze ha aggaszt, kérdezd meg az orvosodat!
2009. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Újra az első válaszoló vagyok, most vettem észre, hogy mensi-görcseid vannak, úgy, hogy már nincs vérzés. Ezzel szerintem érdemes orvoshoz fordulni, mert fertőzés is okozhat alhasi görcsöket, és azt kezelni kell!
2009. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!