Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be mentünk a kórházba magzatvi...

Be mentünk a kórházba magzatviz szivárgás miatt! Nst, ultrahang, orvos vizsgált! Minden rendben volt, nem magzat viz! Azt mondta az orvos hogy szülés előtt higabb, több folyás természetes, irt kupott! Akkor mégsem olyan természetes?

Figyelt kérdés
A baba koponyafekvésű és 3szor mértek utánna 3,5kg!Azt mondták ez jó nagy!Téyleg?Tudom hogy +-10%de akkor is 3 kg felett van!Ez jó?Vagy nehéz szülés várható?
2010. febr. 1. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Kúpot biztosan az esetleges baktériumok ellen írta, vannak olyan kórházak, ahol ezt automatikusan adják (Miskolc). Nem írod, hány hetes vagy, de a 3,5 kiló normális súly. Ebből nem lehet következtetni arra, hogy milyen könnyen fogsz szülni. Ez függ a fájdalomtűrő képességedtől, attól, hogy hogyan tágulsz stb. Van, aki 255 grammos babáért is megszenved, a másiknak meg könnyen (viszonylag) megvan a 4 kiló körüli babája is...
2010. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány hetes vagy:)
2010. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
37 hetes!
2010. febr. 1. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nst-n voltál, akkor már 36-40 hét közötti lehetsz. A kúpot tényleg sok doki ad a végén, ahogy az előttem szóló is írta, én is kaptam, pedig nekem semmilyen folyásom nincs. 3,5 kg meg átlagos újszülött súly, nem tudom hány hét van még a szülésig, addig még biztos növekedik. Az első fiam 4000g volt a 40+4. :) Szóval semmi sem lehetetlen! Könnyű szülést kívánok és majd írd meg hány hetes vagy.
2010. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, közben pont megírtad hogy hány hetes vagy :)
2010. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!