Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen kétségbe vagyok...

Teljesen kétségbe vagyok esve, már 5éve probálkozunk, volt már 2lombikunk is, ráadásul van már egy 8éves fiam, aki természetes uton jött világra. Miért nem sikerül a második baba? A doki szerint minden rendben van velünk. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem örülj, hogy van egy gyereked, legyen elég ennyi, ha nem akarsz örökbe fogadni.
2010. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ugyanugy várom ezt a babát,mint más az elsőt!
2010. nov. 15. 21:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Én bár nem úgy fogalmaznék, hogy "legyen elég ennyi" :)... Mert szerintem természetes hogy a másodikat, harmadikat ugyanúgy szeretné az ember. Viszont azzal én is egyetértek, hogy ne ess kétségbe, hanem örülj annak hogy van egy gyermeked!!! Sok nő van itt, akik 8-10 éve próbálkoznak és még egy gyermekünk sincs. Nekem pedig pl. az utolsó trimeszterben halt meg a babám és azt mondták örüljek ha egy gyermekem lesz... ne is próbálkozzak másodikkal... Szóval ilyen is van és nem esünk kétségbe :) Persze megértelek, ne értsd félre, mindenkinek a saját "problémája" a legnagyobb, de nagyon vigyázz magadra és a családodra, örülj annak hogy vagytok hárman, ne hagyj emiatt árnyékot vetni a családi békére. Biztos a férjednek és a gyermekednek sincs öröme egy kétségbe esett anyára :) Szóval fel a fejjel és keresd az örömöt abban ami megadatott :)
2010. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,igazad van.Ezt én is igy látom,örülök a fiamnak,hiszen ő az életem értelme.Megprobálok csak a családomra koncentrálni,de valahogy mindig ott motoszkál a fejembe a gondolat.
2010. nov. 15. 21:41
 5/10 anonim válasza:
Szerintem keress fel egy másik orvost, meddőségi klinikát. Valami nem stimmel... szerintem.
2010. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is keress másik orvost.

A 4. beültetésnél elvetéltem, a 7.!! lombik lett sikeres, és lett egy tünemény kisfiúnk. Nagyon szeretnénk tesót, de anyagilag nem bírnánk. Reménykedek, hogy összejön spontán, de erre nem sok esély van

2010. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zajdáczkinémányákani válasza:
nekem 11éves fiam van.természetesen fogant.kislányom most 7hetes.ennyit vártam rá.én elmentem nőgyógyászho kértem kivizsgálást.ráadásul betegség véget injekciót szedtem.ez a sárgatest hormont kiölte belőlem.írtak fel norculutot amit 2hónapig szedtem megvan határozva hogyan.hormon endocrinológiai vérvizsgálaton is voltam.addigra megfelelő petéim voltak.rá egy évre teherbe estem mikor már nem gondoltam rá.kislányom is abban az időben fogant mint fiam.december30.születet szeptember25.fiam január28 születet október27.biztos akkor vagy te is termékeny mikor a fiad készült.számold ki.az én meglátásom ez.sárgatesthormon kell a gyermekfogantatáshoz.van e,mikor vagy termékeny.
2010. nov. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 11 évvel késöbb érkezett a tesó.
2010. nov. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lombikozzatok tovább! Sikerülni fog! Nekem a 6. sikerült :)
2010. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem lombikozunk egyenlőre,spontán szeretnénk,de jólenne ha valaki vagy valami kitörölné az fejemböl ezt a témát,mert igy nehéz.
2010. nov. 16. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!