Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után átlagosan mennyi...

Szülés után átlagosan mennyi idő alatt tudja az ember visszanyerni a terhesség előtti alkatát?

Figyelt kérdés
Mikortól lehet sportolni, illetve a szoptatás ideje alatt mennyiben számít, hogy mit eszik valaki? (Szükséges-e magasabb kalóriabevitel emiatt)
2013. jún. 9. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 3 hete szültem és vékonyabb vagyok, mint amikor terhes lettem. Csak a pocakom látszik még:/

Én akkor eszem amikor éhes vagyok, és azt amit épp megkívánok. Ilyenkor egyáltalán nem figyelek arra, hogy ne hízzak.

2013. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha minden jól megy, 6 hetes kortól sportolhatsz. Lényeges a kalóriabevitel, de nem kell többet enned, hanem arra ügyelj, hogy sok fehérjét és zöldség-gyümölcsöt egyél. Igazán most tudnál elhízni, ha sok édességet tolsz. Nehéz, mert szoptatás alatt is durván kívánni fogod:-) Kitartást!
2013. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még nem vagyok terhes, már a biológián múlik, mikor leszek az.

Csak elgondolkoztam rajta, hogy mennyire törvényszerű, hogy az ember saját zsírt is szed fel a terhesség alatt (tehát most nem számolom a hasban levő plusz súlyt), ha igen, akkor pedig mennyi idő leadni és az esetlegesen vesztett izomtömeget is visszapótolni.

2013. jún. 9. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 9kilót híztam, és szüléssel le is ment majdnem mind, pár héttel szülés után könnyebb voltam mint terhesség előtt!
2013. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tíz kilót híztam. Szülésnél lement 6 kg, egy héttel később fél kiló plusz volt még rajtam. Két hét múlva súlyban ugyanannyi voltam. Egy hónapra rá a hasam is a régi volt. Most öt és fél hétnél járok mínusz egy kilónál tartok és a bőröm is egész jó már. Én bármit megeszek, de az édességet tényleg veszettül kívánom. Szerintem is 6 hét után lehet kb. finoman elkezdeni a mozgást. Persze ha lesz hozzá energiád. :) Nekem egyelőre semmi nincs. :)
2013. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25 kg-ot híztam a szülésig, és 2 hónappal a szülés után már csak +3 kg volt rajtam. Semmi diéta, semmi sport, magától lement. Akkor még szopott a fiam.
2013. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 22 kilót híztam 171 cm 60 kgról és még 6 kg van rajtam. 7 hós a fiam. eszem édességeket (nem extrém mennyiséget), talán ha ezt nem enném, már kevesebb lenne rajtam, de a szoptatás óta kívánom és addig még nem akartam megvonni magamtól.
2013. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!