Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány gyereketek van? Mennyi a...

Hány gyereketek van? Mennyi a legjobb? (kifejtettem alul, mindenféleképpen olvassátok végig! )

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni hogy hány gyereket szeretnék 3-at nemhinném, mi is 3an vagyunk és nem szeretem mert páratlan szám. Szeretnék több gyereket is, talán 4et de azt nem biztos hogy fogom tudni kivitelezni. Nektek hány gyereketek van/hányat szeretnétek? (azért viszont nem szeretnék sokat, mert a bolyó kezd elszaporodni. Az arányok:

Naponta 360187 kibaba születik és 148348 ember hal meg. Mialatt elolvastad ezt a mondatot, 25 kisbab jött világra. A Föld népessége mindennap 211839 emberrel növekszik. Az emberiség létszáma folyamatosan növekszik - az elmúlt 50 év alatt több mint kétszeresége nőtt.)



2013. márc. 25. 19:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát ennyire globálisan és számszerűsítve nem gondoltam még soha a gyerekvállalásra. :D Én a kisfiamban egy páratlanul édes kis emberi lényt, az én szerethető, imádható pici gyerekemet látom, nem statisztikai számokat meg strigulákat. :D Szóval egyelőre 1 gyerkőcöm van, 3-at szerettem volna, de egyéb körülmények miatt szerintem csak 1 gyermekem lesz.
2013. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát ez egy érdekes kérdés... Én most várom az elsőt, de még egy testvért szeretnénk neki, persze lehet hárman lesznek végül, de szerintem a kettő mindenképpen ideális... :)

39hkm

2013. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 gyereke van .több nem kell .és mindegyik egyedi és megismételhetettlen személyiség.
2013. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

jaj de jó hogy ilyen gyorsan válaszoltál köszi:D igazából én is csak azért írtam le a számokat, mert nemrég olvastam egy könyvben és nagyon megrémített, így talán mindenki egy kicsit máshogy nézi a dolgot... nem akarok bogarakat enni:D 1 gyereket nem szeretnék, van némi örömöm a tesóimban, bár a legtöbbször jobb lenne ha kevesebb lenne belőlük:D azt hiszem a 2-nél maradok, persze ez változhat... annyira durva 14 vagyok, még persze nem szeretnék gyereket a korom miatt de imádom a kicsiket, de több kisbaba nem lehet a családban ezért muszáj már ezen törnöm a fejem, legalább akkorra már nem kell min gonlokodnom xd

Véleményeket írjatok még:))

2013. márc. 25. 19:31
 5/24 A kérdező kommentje:
jesszus a kisregényem születése alatt még két válasz érkezett nektek is köszönöm:)
2013. márc. 25. 19:32
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igazán így működik, hogy hány gyereket szüljek.

Fontos, hogy mennyit tudnátok felnevelni. Úgy anyagilag, mint idegileg.

Van aki 2-3 gyereket tervez, de megállnak 1-nél. Azért nem egyszerű ám a dolog. Lehet, hogy a terhességed lesz olyan borzasztó, hogy nem akarsz majd többet. De ez csak egy példa volt, rengeteg eshetőség van.

2013. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
tudom, ezekre én is gondoltam:) anyával múltkor elbeszélgettem, milyen érzés szülni, azt mondta ő direkt nem is kért fájdalomcsillapítót, az igazi ízét akarta megtapasztalni és mind a háromszor kibírta:) anyám lánya vagyok, bár hisztizős a fájdalmakkal kapcsolatban de szerintem megéri úgyhogy ezzel biztos nem lesz baj:) az anyagiak.... az a baj hogy azt nem lehet megjósolni, de majd meglátjuk.... most ezek gondolata nélkül gondolkozom:) (na, ez jó értelmes lett xd)
2013. márc. 25. 19:38
 8/24 anonim ***** válasza:

Még csak 14 éves vagy! Bőven ráérsz ezen akkor gondolkozni amikor már házas leszel vagy lesz egy nagyon komoly kapcsolatod. Egészen más az elképzesed most, mint ami majd lesz 10 év múlva, hidd el!

Nagyon sok mindent nem tudsz a terhességről és a szülésről, de nem is akarlak ilyesmivel traktálni. Úgy van rendben, hogy még csak a szép oldalát látod!

2013. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
naa tudtam hogy a koromat nem kellett volna elárulnom, de soha sem késő elkezdeni megismerkedni vele, ezzel a kérdéssel párhuzamosan mindenféle dolgával is törődöm, érettebb a gondolkodásom mint egy átlagos 14 évesnek!
2013. márc. 25. 19:54
 10/24 anonim ***** válasza:
Én két gyereket szeretnék. Egyet magam helyett, egyet a párom helyett. (Ha már a túlnépesedés problémakörénél tartunk.) Párom szerint viszont egy is elég, de nem is olyan rég még egyet sem akart, most meg már úton van az első. Szóval majd meglátjuk mi lesz. Mindketten egykék vagyunk, így nem vágyunk túl nagy családra. És mindenképp nagyobb korkülönbséget szeretnék a gyerekek között.
2013. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!