Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Könnyen szült anyukák, milyen...

Könnyen szült anyukák, milyen magassághoz mekkor a lábméretetek?

Figyelt kérdés

A szülésznőmmel beszélgettem és azt mondta akinek a magasságához képest nagyobb a lábmérete könnyebbben szül akinek kisebb az szenved...., merthogy összefügg a csípőmérettel.

Kiváncsi lennék, tényleg van e alapja!:)


2009. okt. 9. 13:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

14.55ös vagyok.


Nem tudom mi a titok:)

20.héttől nyitva voltam.

Volt 20 hetesen egy megszakításom, akkoris ugyanígy jártam, semmi fájdalmat nem éreztem. Testileg.


Most kistesót várjuk, 33 hetes vagyok, kiváncsi vagyok milyen szülésem lesz.

2009. okt. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szia! Na erről nem hallottam még de ki tudja! Én alacsony vagyok 158 cm de a lábam 39 es ami nem kicsi.És valóban könnyen szültem cirka 2 óra alatt:).De nem hinném hogy a lábméretem miatt:)! HA igen megyek és szülök még egyet:)!
2009. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
172 cm vagyok 40-es lábbal 15:20kor elment a magzatvíz 16:00kor már varrtak össze és első baba
2009. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

164cm vagyok és 36os a lábam!Kicsi a magasságomhoz képest!!

De én pikk-pakk megszültem a lányom!Az igazi fájások 20:40körül kezdődtek és 21:24kor már kezemben tartottam a manómat!!

Sztem semmi öszzefüggés.....

2009. okt. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!