Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vitamint szedjek? 7...

Milyen vitamint szedjek? 7 hetes vagyok. Az orvosom, csak folsavat mondott.172 cm magassághoz 82 kg vagyok. Ezért nem kell nekem vitamint szednem? Ti mit szedtek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég a folsav, ha kielégítően, vegyesen táplálkozol, nem csak műkaját eszel, hanem valódi alapanyagokból otthon készült főtt ételt, gabonát(barna) zöldséget, gyümölcsöt , húst és tojást is, meg tejterméket is.

Ha hiányosan táplálkozol, javulj meg, és terhesvitamint kaphatsz patikában.

2009. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak folsavat szedtem az elején, és kb a 32. héttől szedtem vitamint, mert addigra látszott a vérképemen, hogy kiürülni kezd a szervezetem. Táplálkozz változatosan, olvass utána, az normál esetben elég.
2009. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eurovit kismamáknak

Ezekben nincs hatvanöt mindenféle marhaság, csak ami kell.Szopi közben is szedd majd, csodákra képes ami a tej mennyiségét illeti! Ja, és nem méregdrága!

2009. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pregnacare.


[link]

2009. szept. 19. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Elevitet szedek a kezdetektől. Napi egyet kell. Viszont ha ezt választod szedned kell mellé a Jodid 200-at, mert nincs benne jód, ami viszont nagyon fontos a babának. Az emberek 80 százaléka nem visz be a szervezetébe elég jódot és terhesen még többet igényel a szervezet. Ez kb 5400Ft(100db). Ha Gravidát választasz akkor nem kell külön jód, abba van. Szerintem kell a vitaminkészítmény akár hogy is táplálkozol. Ártani nem ártasz vele. Boldog babavárást!
2009. szept. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak folsavat szedtem az elején,aztán a 12. héttől Elevitet szedek,mert nem nagyon szeretem a zöldségeket,gyümölcsöket.
2009. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszönöm a válaszokat. Én szeretem a gyümölcsöt,zöldséget, és minden egészséges kaját, de most általában csak a vajaspiritós és a krumpli, ami jól esik.

El kezdtem az elevite és c vitamin szedését és azóta kevésbbé vagyok fáradékony, de ma vettem Vipp Natal, mert azt olvastam, hogy az természetes.

Üdv. és boldog babavárást!

2009. szept. 20. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!