Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Margit kórházba kell vinni...

Margit kórházba kell vinni ruhát a babának?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia èn elvileg hàrom hèt mùlva szülök a Margitba ès nekem azt mondta a szülèsznô hogy ha. akarsz vihetsz ruhàt a babànak,de nem muszàj.l,mert adnak ha kell.Angolpòlyàba teszik.Èn viszek neki rucit,csak kènyelmesebb egy kis rugi mint az az Angolpòlya,tekeredik rajta.hanyadik hètbe vagy kedves kèrdezô?
2013. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez az utolsó hetem, de csak most költöztünk ide, ma voltam először a kórházban, jövő hét keddre vagyok kiírva, s ott mondták, meg olvastam ctg alatt, hogy a babának vinni kell ruhát, meg mindent nappalra, de éjszakára adnak.
2013. jún. 10. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, én is a Margit Kórházban fogok szülni augusztusban. Van a szülészetüknek egy honlapja, ahol az is le van írva mit vigyél be, belinkelem.


[link]

2013. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát akkor berakok 10 garnitúra ruhát, napi 3-4 számolok, lányomnál is annyi fogyott, mert bukott, de a János kórházban adtak ruhát, rugit+ bodyt. Majd még meg kell nézni milyen idő lesz, lehet napozó kell:)) na meg pelenka, textil pelenka, kell egy koffer a fiamnak külön:)

Szerdán megyek a szülőszobára nst-re, s úgy néz ki császár lesz, akkor mondjak meg mikor.

2013. jún. 10. 17:28
 5/6 A kérdező kommentje:
A kórházban ki van téve még egy lista, hogy kell a babának is ruha a kórházban tartózkodás idelyére, nem csak a hazahozós ruha kell!
2013. jún. 10. 17:32
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as hozzászóló vagyok, én is átnéztem közben a listát és igencsak hiányos. Cumisüveget is kell pl. vinni, és a popsitörlőnek is örülnek. És hát mindennek szerintem ami kell a babának. :-)
2013. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!