Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után anyukának csokit,...

Szülés után anyukának csokit, csokis sütit szabad vinni a kórházba?

Figyelt kérdés
Barátnőm az éjjel szült, imádja a brownie sütit. Tudom, hogy szoptatás alatt nem igazán ajánlottak az ilyen csokis-kakaós dolgok. De ez az előtejre is vonatkozik? Vihetek neki? Vagy valami mást?
2013. jún. 2. 06:25
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Hát én 2 évig szoptattam, bajban lettem volna, ha ennyi ideig mellőznöm kell a csokis-kakaós dolgokat.:)

Szerintem vigyél neki nyugodtan.

2013. jún. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a ajánlottak? Ki mondta ezt neked? Nyugodtan vigyél neki.
2013. jún. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Annyi mindent hall már az ember, csodálom, hogy az anyukák mernek enni bármit is szoptatás alatt. :D

Köszönöm a válaszokat, akkor sütök neki gyorsan. :)

2013. jún. 2. 06:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél nyugodtan :)
2013. jún. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

ÓÓ figyi mindent betartana az ember akkor semmit se enne szoptatáskor kb. rizsen krumplin üres tésztán kívül:))

(tudom mert első babám sírós hasfájós volt és persze jött az hogy nekem kéne diétáznom, citrusfélék allergizálnak, sok zöldség felfúj, fűszeresek hasfájást okoznak, kávét ne igyak mert felpörgeti, csokit se mert az is felpörgeti ráadásul még a kakaó székrekedést is okoz -ez szerintem csak vmi ipari mennyiségnél igaz- tejtermékből is max. savanyítottat, szóval végül rizsen tésztán krupmlin üres húson éltem mondanom se kell nem sok sikerrel).

Na tehát visszatérve én második harmadik szülésemnél is vaníliás karikát hozattam be a férjemmel :) És jó ízűen ettem is belőle, semmi se történt a világon. A babáim aludtak mint a tej, a tejemmel se lett semmi, székrekedésem se volt/lett.

Úgyhogy vigyél bátran a barátnődnek!!

2013. jún. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyers hústól eltilthatnak, de a csokitól biztos nem! Vigyél bátran, biztosan örülni fog neki!
2013. jún. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

NEkem azt mondta a védőnő, hogy szoptatás alatt ne egyek túl sok csokit. Kicsit lehet, de ne túl sokat.

Viszont eltiltott egy csomó dologtól, ami allergizál, meg puffaszt...

Szóval kicsit idegesített, hogy mindenki mogyorós csokit vagy eszterházy szeletet hozott ajándékba, amit nem ehettem meg...

2013. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!