Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Leírnátok milyen jó ill....

Leírnátok milyen jó ill. rossz tapasztalatotok volt szülés alatt a szülésznőtökkel?

Figyelt kérdés
mitől jó egy szülésznő, és mi az, ami teljesen visszataszító benne?
2013. jún. 10. 23:11
 1/5 kíváncsicska ***** válasza:
Nekem csak szülésznőm volt,dokim nem.Nem bántam meg.Ő csinálta az Nst-ket,ha gondom volt hívhattam,Mellettem volt a szülés alatt végig velem volt, nem ment ki a szobából.Mindent lekommunikáltunk.Megbíztam benne.miután megszültem minden nap feljött hozzánk megnézte a lányom.Míg azok az anyák akiknek dokija volt csak egy nővért küldött be jelezvén varratszedés (borítékvárás) lesz.Mi lenne visszataszító?Ha annak érzed válassz másikat, ha van lehetőséged rá.Meg kell bíznod benne mint az orvosodban (ha van)
2013. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

EGyik szülésnél sem volt fogadott szülésznőm, de ennek ellenére nagyon-nagyon rendesek voltak. Ott voltak amikor kellett, időben tájékoztattak, bíztattak, segítettek. Le a kalappal.

Férjemmel beszéltük is, hogy vajon tudtak-e volna többet nyújtani, ha fogadott szülésznk lettek volna.

2013. jún. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

fogadott nem volt, csak az ügyeletes,de

visszataszító volt a empátia nélküli hozzáállása, a pofavágása, az, hogy semmibe vette, hogy azt mondtam neki, hogy már nem bírom tovább, mindjárt szétszakadok, (mivel a baba már a szülőcsatornában volt)

2013. jún. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam két szülésznő volt, az egyik frissen végzett, a másik tapasztaltabb. Mind a kettő határozott volt, de nagyon kedves. Egy rossz szó, egy kellemetlen megjegyzésük nem volt. Ha valamit jól csináltam, dicsértek, ha valamin változtatni kellett, azt úgy mondták, hogy ne érezzem kritikának.

Sürgősségi császár lett, ők készítettek elő műtétre, azt is profin, összeszedetten tették 3 perc alatt.

Ez a bp-i Áek-ben volt, sajnos, a nevükre már nem emlékszem, de nagyon jó élményt hagytak maguk után. Csodásak voltak, annak ellenére, hogy nem voltak fogadottak.

A csecsemős nővérek között viszont volt visszataszító egyén...

2013. jún. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém se választott volt, de iszonyatosan aranyos, jó fej és segítőkész volt. Végig ott volt, mindent mondott, intézett, biztatott, megnyugtatott, amikor kiborultam kicsit a fájdalomtól, és amikor megszületett a kisfiam, akkor engem is meg a dokimat is ölelgetett meg puszilgatott. Azt hiszem, az a fontos, hogy határozott legyen, hozzáértő és kedves.
2013. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!