Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csak nekem volt rossz élmény...

Csak nekem volt rossz élmény a szülés?

Figyelt kérdés
Itt szinte csak olyanokat olvasok hogy 'jaj mekkora élmény a szülés' meg hasonlók.Tudom vannak akik könnyedén szülnek,sajna nekem sz@r volt de nagyon! Megindított szülésem volt.Egyből 2 perces fájásaim lettek,burokrepesztés után meg még erősebb.Ez több órán keresztül tartott.A kitolás csak háromnegyed óra volt,na az szinte leányálom volt mert már tudtam hogy mindjárt vége lesz.Mégcsak 3 hónapos a kislányom de már a második babáról kérdeznek.Háát nagyon meggondolom talán pár év múlva.Leszögezném hogy nagyon vártuk a Babát,5 év után a második lombikkal
2013. jan. 25. 12:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
48%
Azt se tudják "mi van", sokkot kapnak, persze utána "verik a mellüket", hogy egy csoda :D.Ez az igazszság :).
2013. jan. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is borzasztó volt. Soha, de soha többet nem megyek bele. 42 órát vajúdtam, az orvosok nem foglalkoztak velem. A szülőszobán összehánytam, pisiltem magam a fájdalomtól és csak üvöltöttem. Soha nem fogom elfelejteni. Soha nem fog megszépülni ez az emlék.
2013. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Véletlentül elküldtem.A vajúdás alatt már arra is gondoltam hogy nem bánnám ha császár lenne csak legyen már vége!Ha meglátok egy terhes nőt akkor nem a szép emlékek jutnak eszembe hanem a szülés hogy milyen rossz volt.
2013. jan. 25. 12:16
 4/35 anonim ***** válasza:
68%
Rosszul vagyok, ha meglátok egy terhes nőt, én szívből sajnálom.Miért nem lehet kimondani, hogy szülni sz@r, ha két óra, ha 48 óra :D.
2013. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Köszi! Meg amikor meghallom hogy valakinek fél-egy óra alatt meglett a babája,meg hogy 20 perces fájásai voltak..na akkor nagyon pechesnek érzem magam :-) A piciért újra megtenném,meg egyáltalán nem bántam meg,mielött valaki ezt írná.
2013. jan. 25. 12:27
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szülés nem volt nagyon gáz! De nekem gyorsan ment! 4 óra alatt lezajlott! Marha szerencsésnek érzem magam! De nem volt nagy élmény! Én csak ha szülni kellene lehet bevállalnék még egyet! De ha a varrásra gondolok!!!! Volt belső varratom is a gyors szülés miatt! Na az szörnyű volt! Azt soha többbbbbbééééééééé! Nekem az százszor rosszabb volt!!!!!
2013. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tekintem, mint vmi szükséges rossz. Fájdalmas és undorító. 2 gyerek után, a 3. előtt mondom ezt. Igazán hozhatná a gólya is.
2013. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkinek nem a szülés a jó élmény, inkább az, amikor meglátja a babáját. Én 2 óra alatt szültem, gyorsan és komplikációmentesen. Mégsem mondom azt, hogy jó volt. Nagyon fájt, és nem is tudom, hogyan bírják ki azok, akik sok órát szenvednek... A tolófájásokra szinte vissza sem tudok emlékezni. Biztosan nem véletlenül. És a varrás is borzasztó volt.
2013. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Nekem mind3szor rossz élmény volt nem csodálatos és nem könnyű és nem "átlebegtem a fájásokon" ahogy egyes szüléstörténetekben olvasom és nem viccelődtem a fájások között.

Pedig nekem se volt olyan hosszú szülésem, de egyre inkább kezdem azt gondolni hogy ha nem olyan hosszú akkor viszont annál intenzívebb mert pont így voltam mint te kérdező hogy hajnali 1kor 2 perces fájásokra keltem. Ment a hasam, hánytam minden bajom volt. Burokrepesztés után még rosszabb volt, a kitolás is elhúzódott, aztán majdnem elvéreztem a szülőszobán a gátmetszés varrás és utána a gyógyulás is nagyon fájt idegesítően állandó fájdalom volt.

Az első után én is úgy voltam hogy nekem tuti nem kell több gyerek, de annyira vágytunk egy kislányra a férjemmel hogy végül aztán lett második is.

Harmadik babánk nem volt tervezve de most már nagyon örülünk neki és terveznéNK 4.et HA el tudnám felejteni milyen borzalmas szülni. A legkisebb 2 éves de még mindig élénken él bennem minden úgyhogy szerintem ez nem fog elhalványulni, maradnak 3 an:) Nem is baj végülis.

2013. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
pontosan a szülés miatt nem szülök még egyet. csomó szüléstörténetet olvastam mostanában, mert nagyon vágyom egy kistesóra, majdnem 5 éves már a fiam. a férjem is nagyon szeretne még egy babát, de a szülés számomra annyira borzalmas élmény, h nem merek teherbe esni. bár azt hiszem, nálam pszichésen ez már vmi kóros állapot. olyanokat olvasok, h azt hiszem, én vmi mutáns egyed vagyok, akinek ennyire rossz volt. indított, kézzel tágított, oxis, fájdalomcsillapító nélkül, szétszakadtam bent, kint gátmetszés, 45 perces varrás, majdnem 12 óra vajúdás. erre az oviban az egyik anyuka mosolyagva az 5 hónapos babája mellett, h neki ez most indított volt, és már most szülne újra.
2013. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!