Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméten programozott...

Kecskeméten programozott császárért osztályos orvosnak szerintetek milyen összeggel illik megköszönni a segítséget?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80 E
2013. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Egyet ertek az elsovel, en is annyit adtam.
2013. jún. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Először is , hozzájártál magánrendelésre? mert akkor én nem adnék 80 ezret ha már otthagytam , ugyanennyit, ha a kórházba jártál hozzá és nem fizettél a terhesgondozásért akkor oké a 80 ezer. Inkább a gyerekre költöm akkor.
2013. jún. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, hozzá jártam amint megtudtam hogy 5 hetes terhes vagyok
2013. jún. 12. 09:08
 5/12 anonim ***** válasza:
A maganrendeles kulon szolgaltatas, amit meg kell fizetni. Az, hogy az orvos a szuleskor a rendelkezesedre all, szinten kulon szolgaltatas, amit illo megfizetni. En a maganrendelest is megfizettem es a csaszart is "megfizettem", szerintem igy normalis. Masodik voltam.
2013. jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem meg örülj hogy tele vagy! Van aki nem az ilyenek miatt várják a százezreket a dokik!

Nekem maga az orvos mondta hogy mivel hozzá jártam annyit adjak amennyit gondolok , költsem a gyerekre a többit adtam eleget már! Ezért írtam , te meg ne mond meg senkinek mi a normális:-)) Miss kedves. Én 30 nál így nem adnék többet szerintem ez a normális

2013. jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én egy 100ast adtam, annyi különbséggel h nem progis volt, de nem is sürgősségi. Nem volt fájásom ezért betoltak.
2013. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Huh, elgurult a gyogyszered, 6.? A "szerintem" szó tudod arra hivatott, hogy jelezze, az illető szubjektív véleményét akarja kifejteni. Persze ahhoz, hogy ezt értelmezd, kellene némi alapvető intelligencia, amivel a hozzászólásod alapján, pláne a "Miss kedves" megszólítást nézve nem rendelkezel.

Nem vagyok "tele", ahogy fogalmaztal, csupán összegyűjtöttek egy összeget, ami szerintem megfelelő volt arra, hogy ki fejezzem a hálámat azért, mert az orvosom a saját szabadidejét rám áldozta, hogy biztonságban érezhessem magam es a gyerekemet. Hogy te ezt nem teheted, vagy nem akarod megtenni, a te dolgod. En igy láttam jónak, kedves Miss Mindenkihülyecsakénnem.

2013. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kézdezz rá az orvosnál, mert sok nyíltan megmondja. Melyik dokinak lehet 2013-ban 30e-t adni Kecskeméten??? Mert sok már a magánrendelés öltözőjében kiírja az árat és az nem 30e, inkább 60-nál kezdődik.
2013. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Végig a magánrendelésére jártam terhesgondozásra, alkalmanként 10000 Ft.
2013. jún. 12. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!