Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen betétet használtatok...

Milyen betétet használtatok szülés után? Vegyek bugyis fajtát?

Figyelt kérdés
Még van egy hónapom kb a szülésig és már szeretném letudni a betét-kérdést. Én Tena Lady inkontinencia-betétet akartam venni de egy ismerősöm mondta, hogy vannak direkt olyan eldobható betétes bugyik, és hogy az sokkal jobb, mert nem lesz semmi baja az ember bugyijának. Nem néztem meg őket jobban de nem tudom, vegyek-e olyat. Nektek milyen volt? Tena Lady-ből milyet vegyek? Köszi a segítséget
2013. jún. 12. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem éjszakai Always volt. Brrr....

Sztem nyugodtan vehetsz bugyisat. Nagy előnye, hogy nem mozog el, és használat után simán mehet a szemétbe. Sztem szuper, nekem mondjuk nem volt. Hát, igazgathattam is eleget a másikat...

2013. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én sokat véreztem. Eldobhatós bugyit használtam, meg a Tena Lady-ből a legnagyobbat és Always éjszakai betét is volt nálam.
2013. jún. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
A kedvesem csak ultra nagy nedvszívó képességűt használt, semmilyen különleges cuccra nem volt szüksége. A valós szükségleteidet az egyedi sajátosságaid döntik majd el. Lehet, hogy neked mást is kell használnod majd.
2013. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Úúúú de képben vagy utolsó!!!EZ TETSZIK!
2013. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:D oké de érted, előre is vennem kell valamit, nem küldhetem el a férjem szülés után, hogy jól van drágám, akkor ilyet meg olyat hozzál. Szerintem a bugyisat fogom venni, jobb félni mint megijedni, ha meg nem lesz olyan erős a vérzésem akkor max. később nem használom, hanem csak esti betétet.
2013. jún. 12. 18:19
 6/12 anonim ***** válasza:
En ket hete szültem.A korhazban adtak nagy betetet amennyi csak kellett. Kb a 4. naptol eleg volt az ejszakai always is,en azt vettem elore.Most a rossmannos facellet hasznalom mar az is tokeletesen jo es eleg.
2013. jún. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudom lehet mindenki más de én az elején ugy véreztem hogy óránként tele volt a betát (Tenabol a legnagyobb) igy elég érdekes lett volna ha annyi bugyit kellett volna vegyek/eldobjak,nekem kicsit fura hogy valakinek elég az éjszakai Always is na de ahányan vagyunk annyi félék.amugy annak ellenére hogy az elején igy véreztem,2.hét végére csak ilyen rozsaszines folyáson volt csak.
2013. jún. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsó, én is pont ezért gondoltam, hogy azt a betétet veszem ami alapból ilyen eldobható bugyis. Mivel félek, hogy ha így jön belőlem a vér, lehet a bugyim is olyan lesz és azért sajnálnám őket kidobni...
2013. jún. 13. 10:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia

Én Jessa Maxi (dm-es) inkontinencia betétet használtam, és soha nem ázott át, nyugodtan pihenhettem.

Nekem a bugyis nem lett volna jó, mert nehéz volt öltözni is.

2013. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolso vagyok,nem tudom mennyibe kerül ez az eldobhato bugyis betét?mert én vettem a legolcsobb kinai gagyi bugyit fillérekért és azt nem sajnáltam ha véres lett DE mindegyikből kijött a folt és kitünő állapotban vannak,majd később is használhatom ha megjön vagy bármi.
2013. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!