Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után használtatok...

Szülés után használtatok hasleszorító pántot vagy bugyit?

Figyelt kérdés
Nem lett tőle bél összenövés, vagy kevésbé erős hasfal? Orvos, szülésznő ajánlotta?
2012. márc. 9. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
en megprobaltam hasznalni, egyebkent csak baratno ajanlotta, de nem birtam ki benne par percnel tovabb. Ugy ereztem mintha minden belso szervem nyomna az amugy is igen erzekeny alfelemet. Szoval a vegen jo nagy penzkidobas volt a hasleszorito pant.
2012. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En ajanlom, hordtam napi par orat, egy honap utan lapos volt a hasam.
2012. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Párom Mamája tanácsolta,bár az Ő idejében még törülközőt csavartak a has köré.

Én amikor hazajöttem a kórházból csak simán szorosabb nacit vettem fel- gyorsabban ment vissza a bőr,mint a megelőző szülések után.

Miért nőne össze a bél? Azt összenyomja előzőleg a hatalmas méh a benne levő Babával. :-)

A hasfal sem lesz gyengébb,mert azt is "szétszakította" a hasizmokat "eltolta" egymástól a megnövekedett méh. Hátránya nincs a leszorításnak.


Üdv: 3 lányos

2012. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mivel császáros voltam, ezért hordtam hasleszorító pántot, mert úgy sokkal kényelmesebb és könnyebb volt mozogni. Én néhány órát viseltem, na meg amikor nem itthon voltam, hanem sétálni mentem, stb. A hasam is sokkal szebben húzódott vissza.

Nekem boltban ajánlották, illetve utána olvastam, de a dokim is látta, és nem szólt érte, hogy ne hordjam.

2012. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem császárom volt.Az egyik doki ajánlotta.Vettem is egy bugyit de egy percet sem bírtam ki benne.Szerencsére visszavették így nem buktam rajta.Három hónapja császároztak, a hasam olyan mint előtte volt.
2012. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én alig kaptam tőle levegőt...

szerintem alkati kérdés,h kinek hogy- és mennyi idő alatt megy vissza a hasa.

Ismerek olyat, aki szinte nonstop hordta, és még most is van hasa, és fordítva. Én szívesen eladom az enyémet (áron alul), ha szeretnél. kb 5 percet SE volt rajtam.

Irj prriviben, ha érdekel...

2012. márc. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!