Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tapasztalatod van a...

Pupkayné Barbi kérdése:

Milyen tapasztalatod van a székesfehérvári szülésznőről, Bozsa Anikóról?

Figyelt kérdés
Szeretnék szülésznőt fogadni, ezért minden fehérvári tapasztalat érdekel. Elsősörban Bozsa Anikó, de írhatsz másról is. Előre is köszönöm!
2013. jún. 14. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindkétszer Nagy Gáborné Katánál szültem. Nem volt fogadott, tök véletlen, hogy így jött ki. De egy tündér, annyira kedves, annyira aranyos, annyit segített..nagy nagy szeretettel ajánlom. 4 éves a fiam, 8 hónapos a lányom, de amíg a lányom nem született meg, addig is mindig emlegettük, hogy milyen aranyos volt.
2013. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még nem döntöttem, de írom a neveket :-) Kellemes nyarat
2013. jún. 14. 20:21
 3/4 anonim válasza:
Szia, nekem ő volt a szülésznőm. Egy tündér, végig foglalkozik veled a terhesség alatt, mindenben segít. Kedves, higgadt, nyugodt. Nem bánod meg ha őt választod az tuti. Csak idő kell neki szólni.
2013. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2013. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!