Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után használ valamit a...

Szülés után használ valamit a szolárium a terhességi csíkok eltüntetésére? Fehér bőrű vagyok nagyon, a csíkok meg lilák.

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem használ sajnos. De a csíkok maguktól ki fognak fehéredni egy pár hónap alatt. Eltüntetni sehogyan sem lehet őket.
2009. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, soha semmitől nem fognak eltűnni, csak kivilágosodni...
2009. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem tűnik el, csak arra vagyok kíváncsi, hogy a mostani erős kontraszt csökkn-e majd és ebben segít-e a szoli...e
2009. okt. 11. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:

na.. azért várj egy csöppet szülés után.. most a csíkok nem fontosak.. ha szoptatsz akkor várj.. ha nem szoptatsz, akkor ajánlom azt amit én is használtam (Pár hónappal szülés után, mert féltem hogy a krém felszívódik és átmegy a tejbe..)


ILCSI csípőspaprikás testápoló azt hiszem Vérpezsdítő testápolónak hívják.. tényleg csíp, ég a bőröd fél órán át:)de csíkjaim halványultak tőle, -mondjuk nem voltak nagyon vastagok csak felszínes vékony kis lilás repedések..

2009. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!