Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 gyermekünk van mit válasszunk?

3 gyermekünk van mit válasszunk?

Figyelt kérdés

már nem szeretnénk több babát melyik fogamzásgátlót válasszuk, gyógyszert nem szeretnék szedni.


a spirálról meg azt halottam hgoy abortív eszköz vagyis hgoy nem akadályozza mega megtermékenyülést, ezért egy kicsit félek tőle mert ne mszeretnék minden hónapban abban a tudatban lenni hgoy elvesztünk egy babát (volt 3 vetélésem) ezért már a tudat is elég


2009. okt. 11. 16:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
sterilizáció? Ha már nem akartok több babát?! Én 3 baba után most készülök rá!
2009. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

3.baba után az orvosok elkötik a petevezetéket.Ha elkötnek nincs esély teherbeesésre.

A spirálról már én is hallottam rosszakat.Sem a kúp,sem a tabi ,sem szuri nem 100% biztonssáogs.

2009. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

17.28 vagyok

én is emiatt döntöttem a műtét mellett, annak van "szerencséje", aki a 3-at császárral szüli, mert egyúttal azt is megcsinálják, ha előre kéri. A többiben nem bízom maradéktalanul, mert én akkor is teherbe esem ha csak rámnéz a férjem. Elvetetni!? Hát nagyon nem szeretnem, négy gyerek pedig azért már nekünk nagyon "sok" lenne!!

2009. okt. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

az utolsónak



hány éves vagy? mert úgy tudom hgoy az elköttetés az korhoz is van kötve!

2009. okt. 12. 09:44
 15/21 anonim ***** válasza:

6 évig volt fenn spirál, miután leszedettem simán összejött a második gyerek.

Most is azt fogok felrakatni.

2009. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló cipőben járok,és keresgélek a legtutibb módszer után... Nekem a dokim a Mirena nevű spirált ajánlotta.Ez állítólag olyan spirál,ami fogamzásgátlót tartalmaz és folyamatosan adagolja a szervezetedbe.

2009. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Már elmúltam 35 áprilisban :-)) Én is tudok a korhatárról. A héten megyek intézem a műtétet, nálunk 3 hónap a várakozási idő. Ha érdekel majd megírom hogy megy a dolog.
2009. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

majd ird meg lényszíves kiváncsi vagyok rá


előre is köszi

2009. okt. 13. 09:35
 19/21 anonim ***** válasza:
Nincs már a sterilizációs műtét sem korhoz sem pedig a gyermekek számához kötve. Ha nem szeretnél több gyereket akkor ez a legjobb fogamzásgátló módszer szerintem. Én is most csináltattam meg.
2009. okt. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Jelentkeztem a műtétre. Nálunk úgy működik, hogy 2x3 hónap ún. gondolkodási idő van, csak utánna csinálják meg. Alá kellett írni egy papírt most, aztán 3 hónap múlva. Ha nem gondolod meg magad akkor 6 hónap után megcsinálják.

Ha meglesz, leírom mizujs.

2009. nov. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!