Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babakocsit válasszunk...

Milyen babakocsit válasszunk ha nem számít az összeg amibe kerül és szeretnénk ha egy praktikus jól működő és jól felszerelt kocsi lenne?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 11:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jané Slalom :)
2011. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Babakocsi mániás vagyok, rengeteg kocsit vettünk és próbáltam ki.


Három babám van, tehát volt alkalmam és lehetőségem is :)

Minddel meg voltam elégedve.

Mindegyik 3:1-ben, jó minőségűek és praktikusak.


- Quinny Buzz Dreami mózessel és Maxi Cosi hordozóval (a hordozóhoz van isofix-es autós bekötőtalp)


- Concord Neo Proton mózessel és ion hordozóval


- Abc Design Cobra mózessel és Maxi Cosi hordozóval


- Bebe Confort Loola Windoo mózessel és Creatis hordozóval (a hordinak van bekötő talpa)

2011. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Még valaki?
2011. okt. 21. 12:35
 4/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ezek nagyon jó babakocsik!!Neked mindegyik volt illetve van??Hol lehet ezeket megvásárolni?
2011. okt. 21. 12:40
 5/18 anonim ***** válasza:
2011. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2011. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én Coletto Matteo-t vennék, bár megtehetném... :(
2011. okt. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Nekem az ABC design nagyon tetszik.
2011. okt. 21. 13:35
 9/18 anonim ***** válasza:

Peg Perego Pliko P3 vagy Switch. Nekünk P3 van, imádjuk, már a második gyerkőc használja. Könnyű, könnyen irányítható, egyszerűen lehet kezelni, kicsire csukható, de belül elég tágas, mindenhol klasszul elfér.

A mózeskosár és a hordozó is nagyon jó. A hordozóhoz vettünk külön bázistalpat, így az autóba csak a talpat kell bekötni, és a hordozót csak rá kell pattintani, és nem kell mindig ki-bekötözgetni a kocsiba.

Ha megint kéne babakocsit vennem, akkor Pliko Switch-et vennék, mert arra mindkét irányba rá lehet tenni a sportrészt, míg a P3-ra csak menetiránnyal megegyezően.

Pliko P3:

[link]

Pliko Switch:

[link]

2011. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ, valóban jó kis kocsit választanál most is.
2011. okt. 21. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!