Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40. hétben vagyok és a baba...

40. hétben vagyok és a baba jól elvan benn. Mitől függ hogyan és mikor inditják meg a szülést?

Figyelt kérdés
2008. jún. 21. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahol az én kisfiam született rutinszerűen megindítják a kiírt időpont után 1 héttel.
2008. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kórház és orvosfüggő. Nekem azt mondta anno a dokim, hogy max. 10 napot várnak, de van ahol 2 hét és ez a maximum.
2008. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam 2 hetet várt a doki, szerencsére, mert lányom az indítás előtt 8 órával spontán kikéredzkedett :). Viszont van ellenvélemény is, hisz nővérem dokija "hülye" volt, 3,5 héttel hordta már túl (azzal a címszóval, hogy egyszer majd úgyis kijön), amikor elindította a szülést. 39 óra vajúdás után egy másik doki tolta be a műtőbe. és a választott dokiját hazazavarták! De úgy tudom ez a doki mr külföldön van :).

Ha normális dokikkal vagy körbevéve és a babának a vizsgálatok alalpján semmi baja, akkor nem kell izgulni :).

2008. jún. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.azért kérdeztem mert 24 re vagyok kiirva,és a doki be akar fektetni.remélem minnél hamarabb beinditja,hisz érett már a baba és nem szivesen feküdnék benn hetekig.
2008. jún. 22. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!