Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányadik héten indítják meg a...

Hányadik héten indítják meg a szülést, ha a várt időpontban nem születik meg a baba?

Figyelt kérdés
Vagy ezt kórháza válogatja, hogy a 42.hétig bármikor?
2009. aug. 24. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

én Pécsett szültem, és van akinek a 43. héten indították, nekem a 41.-be ahogy beleléptem akarták, de előtte este megindult.

A méhlepényt nézik, nem a heteket.

2009. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden kórházban másképp van.

Én a Flór Ferencben szültem, a túlhordás 6. napján kellett befeküdnöm,még 3 napig próbálkoztak zselével,hüvely tablettával, oxytocin terheléssel,(nem is reagáltam) s a 4.nap megcsászároztak. Tehát összesen 10 napig vártak.

De úgy tudom legtöbbször még ennyit sem várnak.

2009. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miskolcon a 42. hétig hozzá se nyúlnak az emberhez,kivárják,mig magától beindul
2009. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron 5 napot várnak. Persze csak ha engeded. De én már örültem volna neki, nagyon vártam, hogy csináljanak már velem valamit. De aztán a 4. napon indult meg.
2009. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kanizsán, ha minden rendben van, akkor kivárják a betöltött 42. hetet.

(tapasztalat)

2009. aug. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!