Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jövőhét csütörtökre vagyok...

Jövőhét csütörtökre vagyok kiírva a nyákdugóm távozott 5 napja a baba még nagyon mozgékony és azt mondták nekem hogy szülés elött pár nappal nem nagyon mocorog, igaz ez?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt pár nappal majd négy kilósan harántból fejvégűbe fordult (szerencsére...) mondjuk így is császár lett. Elvileg keveset mozognak mert már nagyon kicsi a hely.
2013. jún. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon sokat mocorog
2013. jún. 19. 09:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy szülés előtt keveset mozog a baba, eltorzul az arcom és láthatóan leszáll a hasam, na ezek közül semmelyik nem volt igaz a két szülésemre. :)
2013. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor ne figyeljek arra hogy ilyen sokat mozog,attol még szűlhetek?
2013. jún. 19. 09:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a végén is nagyon sokat mocorgott, még vajúdás alatt is.
2013. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem annyit mozogtak szülés előtti napon is, hogy teljesen váratlanul ért a vajúdás. Jóslófájásaim sem voltak, csak jöttek hirtelen az 5 perces fájások.

Minden szülés más, van aki a nagykönyv szerint produkálja a tüneteket,, van aki meg teljesen eltérően vajúdikmés szül. Ettől,izgi a dolog :))

2013. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon aktív volt szülés előtt pár nappal!Szülés napján,meg nem.akart mozogni amikor ctg-n feküdtem! Én 38 hétre szültem ,,hála" egy kíméletlen orvosnak,aki megvizsgált! Elfolyt a magzatvíz egyből!Amikor elment a nyákdugóm,rá 4 napra lett meg a babám!
2013. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nagyon köszönöm a válaszokat 39 hetes vagyok de semmi fájdalmam sincs még, majd ki derül mi lesz
2013. jún. 19. 13:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Nekem mindkét gyerkőcöm még szülés előtt és szülés közben és végig rugdosódott, búcsúzóul kaptam még pár jó nagy rúgást a bordáimba :D
2013. jún. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!