Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki csak azért szexel a 40....

Aki csak azért szexel a 40. héten hogy beinduljon a szülés, hogy reagál a férj? Vagyis olyankor már egész más a szex. Plusz még kötelezö is.

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 10:18
1 2
 1/13 Kerria ***** válasza:
Az enyém örült volna... utána 6 hétig úgysem lesz semmi. Nálunk nem lehetett, mert veszélyeztetett voltam :(
2013. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az én párom is örült volna! De nekem enélkül is beindult, hamarabb is mint vártuk. :)
2013. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én alig tudtam rábeszélni,nagyon nem akarta. 5 perc volt és beindult a szülés, úgyhogy megérte a könyörgés:))
2013. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én férjem képes lett volna egész nap csinálni :))),de nem attól indult be a szülés
2013. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Sem a próbálkozós időszakban sem később nem csináltuk úgy, hogy jellemző lett volna rá a "csak azért, hogy...". Nem használtam a párom, mint egy eszközt. Talán ezért is nem érzi soha, hogy nincs kedve a szexhez. Szabadon szeretjük egymást. Ha a 40. héten nem jön a baba, akkor sem fogom őt használni, ha nincs hozzá hangulata. Vagy megjön a hangulata, vagy nem csináljuk. Kötelező szexről szó sem lehet.
2013. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én páromnál nincs olyan, hogy kötelező szex, ezer örömmel, bármikor.
2013. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nálunk már nem lehet egy ideje. Nyitott méhszáj miatt. Persze ahogy a 40.be érek már nem kell attól félni hogy koraszülött lesz :)

De mégis fura lenne nekem is... gondolom neki még jobban.

Olyan sokan irták hogy azért szexeltek hogy beinduljon... nekem ez nem megy.

2013. jún. 19. 11:59
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekünk nem volt fura nagyon örültünk neki hogy "szabad a pálya" :DD Ez a harmadik babánknál volt, 39 hetesen oldotta fel a doki a szextilalmat, mondván hogy most már csak nyugodtan, ha jön az se baj, sőt. (nekem görcsölt a hasam, és rövidült a méhszájam korábban, ezért nem lehetett).

M nagyon örültünk, nem volt olyan a dolog hogy na most kötelező. Mondjuk nem használt mert 40+4 re szültem csak meg:)

2013. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%

Mi 9 hónapja nem szexelünk :) Valahogy nem bírtuk megtenni :)) Legalább is a férjem biztosan nem :)

Felhoztam neki a 39. héten mi lenne ha, de nagyon hárított, hogy nekem se esne jól ha ott lennék benn :)

Már alig várjuk hogy leteljen a 6 hét a szülés után :))

2013. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bennünk is van valami ilyesmi érzés :)
2013. jún. 19. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!