Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák nektek milyen lett a...

Anyukák nektek milyen lett a hasatokon a bőr szülés után? Nektek is megvan nyulva az egesz? Lessz a boröm vlaha még olyan feszes a hasamon mint régen?

Figyelt kérdés
2gyereket szültem egymás után,első után semmi gond nemvolt,de most valami szornyű. . .
2013. jún. 10. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
páromnak két gyerek után olyan mint előtte volt ... tehát nem általános a nyúlás
2013. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is olyan mint volt
2013. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan csak egyszer szültem, de ugyanolyan a bőröm, mint terhesség előtt.
2013. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem egyáltalán nem olyan mint volt. Meg van nyúlva, tele striákkal, gyűlölöm!!
2013. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem olyan mint aki fogyott 50kg-ot. . .lötyi az egesz.pedig fiatal vagyok, azt mondjàk olyankor könnyebben visszamegy,ezek szerint én ellenpélda vagyok. . .még kenem is bőrfeszesitővel,de semmi. . .
2013. jún. 10. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
az enyém is gusztustalan :S
2013. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is csúnya, csíkos és löttyedt, pedig fiatal is vagyok, első gyerek is és tornázok is. meg kenegetem de hiába :(
2013. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is lóg, ráncos egy évvel a szülés után is. Sovány vagyok + ott a kis kötényke. Szégyellem magam nagyon, emberek közé se merek menni, már elzárkózok még a rokonok, barátok elől is, mert már kaptam olyan megjegyzést, hogy fogyhatnék, mert nagy a hasam (160 centi vagyok és 55 kiló). Ráadásul sérvem is lett.
2013. jún. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én is vékony vagyok egyébként ,nekem is ott a kötényke :(

En csak strandra nemmerek menni. . .

2013. jún. 13. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!