Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek az első szülésnél...

Akiknek az első szülésnél nagyon kijött az aranyere, a második szülés után hogy alakult az egész? Vizelettartási problémák esetleg?

Figyelt kérdés
Nekem az első után akkora volt az aranyerem, mint egy kisebb karfiol, azóta is probléma. Férjem szeretne már tesót, de nekem a hüvelyemet, aranyeremet is megviselte, pedig végig intimtornáztam/om.
2012. nov. 22. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is kijott elsovel, es en is most rettegek, mert mi is tervezzuk a masodikat. A mai napig szinte minden nap kijon, mert minden nap megyek nagywc-ni. Az utobbi fel evben sokat javult, van, hogy mar csak verzik. De ami erdekes, hogy tobb, mint egy eve ugy megy, hogy reggel elmegyek wc-re, kijon az aranyerem es par ora mulva hult helye.

Szoval mar annyira nem gaz, csak belegondolok, hogy ha megint szulok, ezt megint vegigjatszani...

En nem intimeztem, de most, hogy latom, hogy te intimeztel es megis-- hat ez elkeserit.

28 honapja szultem. Marciusban szeretnenk elkezdeni a probalkozast, szoval meg legalabb egy ev, mire megint szulok.

Remelem lesz valaki, aki biztato valaszt tud adni, mert engem is erdekel, mar gondolkoztam rajta, hogy hasonlo kerdest kiirok.

2012. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én 3 éve szültem, és a gyermekágyas nővér azt mondta, képzeljem el, mi lett volna, ha nem intimtornázom. Biztos, hogy használt, de az első időszakban nekem az aranyerem jobban fájt, mint a gátmetszés. A szeleket nem tudtam tartani, nagywc-zés is gondot okozott. Most már csak évente párszor jön ki, de valószínű belső is lehet, mert nekem is gyakran vérzik. Jó lenne megmutatni proktológusnak, de nem tudom rászánni magam. Köszi a választ! Azt hittem egyedül vagyok ezzel a problémával. Remélem kapunk tapasztalati választ is!
2012. nov. 22. 23:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kijött az első után és jobban fájt mint a gátseb. Teljesen sajna nem is múlt el, de nem okozott gondot. A másodiknál sokkal hamarabb lett elég nagy, szülésnél még jobban előjött, viszont a jó az volt benne, hogy most nem fájt. Csak az a baj, hogy nem akar elmúlni. Nem fáj és sokkal kisebb, de néha elég kellemetlen. 2 hónapos a babám, még várok egy kicsit hátha javul, ha nem akkor kénytelen leszek elmenni dokihoz.
2012. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!