Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek lehetnek szules elotti...

Ezek lehetnek szules elotti tunetek?

Figyelt kérdés
Olyan mintha nathas lennek, be van dugulva az orrom, fel van puffadva az arcom, 2 napja nagyon keveset mocorog a babam, eddig porgott allandoan.. Es olyan nem jol vagyok, a kozzerzetem nem a legjobb. Volt valaki igy szules elott?
2013. jún. 20. 09:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?

Én szülés elött két nappal ngyon cefetűl voltam ,bár náthám meg ilyenek nem voltak,de rossz volt közérzetem ,fáradt voltam ,semmilyen kaja nem esett jól,és harmadik nap délutánra eltünt minden ,teljesen tökéletesen jól voltam fittebb mint valaha! Na éjfélkor már jöttek is a fájások ,reggel 6-ra meg is lett kislányunk :) !Ugy hogy lehetséges h ezek előjelek nálad ,de nemtudhatod lehet csak megfáztál kicsit! De ne aggodj elöbb utobb kibújik picur ,énis türelmetlen voltam :)

Üdv : 5 hetes kislány anyukája :)

2013. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!