Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szules utani, hazamenetel...

A szules utani, hazamenetel elotti vizsgalat milyen lesz?

Figyelt kérdés
Illetve, nalatok milyen volt? Kulso gagy belso? Hiszen akkor meg a gatseb es a huvely annyira faj es ez enyhe kifejezes.
2011. jan. 30. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
engem nem vizsgált csak kiszedte a varratott és 6 hetes kontrollon vizsgált!
2011. jan. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi. Ha felszivodo a varrat, akkor csak nem nyul hozza.
2011. jan. 30. 06:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1.gátmetszés: hazamenetel előtt szedte ki a varratot, meg is vizsgált, sima kézi vizsgálat, megnézte mi a helyzet a méhem méretével, nem is fájt, nem éreztem semmit.

2.gátvédelem: hazamenetel előtt megvizsgáltak kézzel és uh is volt, szintén nem fájt, nem éreztem semmit.

Viszont mindkettőnél kellemetlen volt, hiszen szülés után 3-4 nappal még nagyon nagyon véreztem.

De ehhez a dokik hozzá vannak szokva, úgyhogy mindegy.

2011. jan. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is gátmetszésem volt!Hazamenetel előtt kiszedte a varratokat,és meg is vizsgált!Semmi különöset nem éreztem,nem fájt a vizsgálat!

A varratszedéstől nagyon paráztam,de inkább volt kellemetlen,mintsem fájdalmas!

2011. jan. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A hüvelyed és a gátsebed sem fáj normál esetben.

Ha felszívódó a varrat akkor is kérd hogy szedje ki. Annyi mint egy szúnyogcsípés, és utána sokkal jobb érzés. Nem feszít, szúr és viszket.

Nekem is csinált sima manuális vizsgálatot, meg sem éreztem. Nyugi!

Nem fog fájni, bármit is csinál.

2011. jan. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1.nél varratot szedett és volt belső vizsgálat, de egyáltalán nem fájt semmi


2.nál felszívódó varratok voltak, így nem volt varratszedés, sem egyéb vizsgálat



Két különböző kórházban szültem

2011. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Ugy latszik, korhaz fuggo. Meglatjuk, nalunk hogy lesz.
2011. jan. 30. 17:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam csak ultrahang volt,felszívódós varratot nem szedtlk ki,6 hét után is találtam cérnát a bugyimon.
2011. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt semmilyen vizsgálat. Szülés másnapján megnyomogatta a hasam és kész. A varratot hazamenetelem után 3 nappal szedte ki.(a körzeti rendelőben is rendel a doki, akinél szültem. Szent Imrében szültem, 2009
2011. jan. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!