Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most jarok a 38. hetben es az...

Most jarok a 38. hetben es az orvos utoljara a 35. heten nezte meg a mehszajat de akkor meg teljesen zart volt. Azota csak CTG-re jarok es semmi vizsgalat, nem tudom van e mar valami valtozas. Titeket sem vizsgalnak? Ez igy normalis?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem sem vizsgáltak, csak mikor már megindult a szülés, vajúdtam.
2013. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem nem néztek sosem.

Nem is kell, ha minden rendben.

2013. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
abbol gondoltam hogy kene mert az elso babaval megneztek minden heten es akkor sem volt semmi gond a terhesseggel
2013. jún. 25. 10:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Hetente járok hozzá, és minden alkalommal vizsgál plusz ultrahang. Szólj hogy nézze meg.
2013. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az en nogyogyaszom meg ultrahangot sem csinal csak a kotelezo nagy ultrahangokra kuldott el
2013. jún. 25. 11:01
 6/6 anonim ***** válasza:
En kulfoldon elek,es itt meg sem vizsgaljak a mehszajat (es UH sincs a 20.het utan),ha nincs problema!Szerintem ezen kar aggodni.A vajudaskor biztos meg fognak vizsgalni.:) 32hkm
2013. jún. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!