Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben fogadott orvos...

Debrecenben fogadott orvos nélkül a Kenézyben vagy a Klinikán vizsgálnak lelkiismeretesebben (alaposabban)?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok és a Kenézybe tartozom, de úgy vettem észre itt orvos nélkül le se sz@rnak. (Nem a kedvességre gondolok, mert ha arra lenne szükségem akkor nem orvoshoz mennék) Gondolkozok rajta, hogy fogadjak-e orvost, de ha igen az nem a kenézyben lesz, mert ne csak a pénzért vizsgáljanak. Mivel nem a klinikára tartozok az nekem alapból fizetős lenne szerintem.
2012. szept. 5. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
A kenézy így is jobb.Sajnos a klinika minden területén le sem sz.rtak:S Voltam ott terhesség alatt is,meg teljesen más okból is,sőt a kisfiam is volt a gyermekklinikán,meg idősebb rokonaim más részen.Nem vagyok elégedett egyáltalán.Ha azt mondom,hogy mindenhol lesz.rtak addig,amíg nem láttak pénzt akkor nem túlzok.:S Sajnos. Írhatok bővebben is.
2012. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én eddig sokmindennel a kenézybe kezdtem, de végül a klinikán kötöttem ki. Sőt volt olyan is, hogy a kenézy orvosa javasolta, hogy inkább a klinikán keressem fel xy-t,mert nagyon jó sebész.

Hálapénzt komolyabb esetekben szoktam adni, de csak akkor ha meg vagyok elégedve! Nem előre. Milyen orvos az amelyik nem vizsgál meg rendesen ha nem fizeted le? Annak a pénz se hozza vissza a lelkiismeretét. A bájolgás meg nem hiányzik.

2012. szept. 5. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyik sem jobb a másiknál, bár én 2 -szer szültem a Kenézyben fogadott orvossal, de ez a pénz nélkül le se sz.rnak mindenütt jellemző...
2012. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, hogy többet kell várakozni,de engem az uh.-n lerendeztek kb 2 perc alatt, mert minden rendben. Pont ebből lett bajom. Persze rajta van a papiron, hogy nem mutatható ki minden, de ha engem is vizsgál annyi ideig, mint azt aki orvossal megy akkor észreveszi.

Amúgy kb. mennyibe kerül egy doki, szülésznő?

2012. szept. 5. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Most költöztem Debrecenből vidékre és ez a 3. terhességem. Az első 2-vel a klinikára, otiba jártam vizsgálatokra és a klinikán is szültem. Most jártam már a Kenézybe is, de NST-t már a klinikára kértem, mert ott szeretnék szülni. A 32. héten a Kenézybe voltam uh-n és abszolút normálisak voltak, rendesen megnézték a babát mindent és nincs dokim. Most NST-re járok a klinikára és ugye még mindig nincs dokim itt is normálisak. Szóval nem lesz fizetős a klinika, próbáld ki meglátod jobban tetszik e mint a Kenézy.
2012. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!