Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes uhangon vtam a Sote...

12hetes uhangon vtam a Sote knikán! És csak hason néztek! Mért nem hüvelyen? Ezt nem értem! Azt halottam, ilyenkor már igy vizsgálnak! Egyébként azt mondta az orvos, hogy minden rendben!

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hason keresztül fognak már csak vizsgálni 12 hét után ez "szabály". Leginkább azért mert a fertőzéseket igyekeznek kerülni. Nekem 10 héten a doki annyit mondott hogy ne piszkáljuk hüvelyi uh-val csak ha komoly az ok. (nekem már a végén páromra is allergiás volt a szervezetem) Lehet rá fogsz jönni Te is, Én tényleg mindentől gombásodok már, ez terhességgel fog járni, hiába egy steril valamit dugnának be.
2009. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Mit akartál a hüvelyeden keresztül megvizsgáltatni amit a hasadon keresztül nem néztek?! Miért nem kérdezted meg az orvost ott helyben? Te lehetsz a dokik álma.... már megbocsáss
2009. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, a 12.heti uh-t már szinte mindenhol hason keresztül végzik. És ezután is csak hason keresztül fogják nézni. Előtte azért is nézik hüvelyen keresztül, mert annyira pici, és pl. akinek vastagabb a hasfala vagy hasonló, nem biztos, hogy annyira jól látnák a dokik.
2009. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

jajj, ezt most nagyon összekeverted. A kora terhességnél nézik hüvelyivel, mert nagyon lent van még a méhed és has kicsit husibb a hasad, még semmi nem látszik.

Nekem pl. még soha nem volt hüvelyi UH-om, nagyon vékony vagyok, már a 6. héten szépen láttuk hasival a babát, így mi értelme lett voln, ha meg belém is dugdossák? Na mindegy, nyugodj meg, jól csinálta a doki

38h km:)

2009. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem is nézte hüvelyivel, az első uh 6+4 hetesen történt, az is hasival.Szerintem nincsen jelentősége.
2009. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!