Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap megvizsgált a doki,...

Tegnap megvizsgált a doki, (majdnem ott szültem meg úgy fájt) azóta barnás cucc folyik. Méhszáj 3111. (2. baba. ) Szerintetek mikor szülök? 38+1

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 16:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nagyon komoly problémánk lenne egymással, ha kérdezés nélkül feszegetné a méhszájam egy vizsgálat során. Nem csak hogy kiakadnék, de akkor látott volna utoljára. Azt gondolom, hogy emberek vagyunk, egy nyelvet beszélünk és van szánk, lehet értelmesen beszélgetni arról, mire lehet szükség. Ha pedig indítani kell, azt is meg lehet beszélni. DE csak azért, mert szerinte ez most belefér, engem ne feszegessen senki!
2013. jún. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A mai vizsgálat még brutálabb volt ha lehet. Pedig fogadott doki.

A magánrendelöben mindig normális volt, most a végén a kórházban kapkodós. Pedig nem megy szabira, ma megkérdeztem. És minden leletem jó, annyi a "baj" hogy a méhszáj kicsit nyitva. (De ezek után nem meglepö.)

2013. jún. 26. 09:16
 13/16 anonim ***** válasza:
Hogy mikor szülsz azt nem tudom de én is 38 hetes vagyok és a méhszájam 2110-es.
2013. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Annyira utálom, hogy így beleszólnak/beletúrnak a természet rendjébe. Erre miért volt/van szükség? Miért nem bírnak várni, egy egészséges, komplikáció mentes terhességnél, hogy a természet elvégezze a dolgát? Annyira furcsa, hogy dokivizsgálat után a napokban általában megszülnek a nők...
2013. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Már ezt a két naponta "vizsgálat"-ot sem értem.

Értelme semmi, a baba állapotáról ebböl semmit nem tud meg, csak arra jó hogy utazgasson a kismama a kórházba, és még fáj is.

Pedig otthon is lehetne akár pihenni is ha kész is van minden...

2013. jún. 26. 12:43
 16/16 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled kérdező. Szerintem beszélj vele, hogy hagyjon téged/titeket haladni a megfelelő ütemben, és ne tágítgasson, meg siettesse feleslegesen.
2013. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!