Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja barnás valami...

Pár napja barnás valami folyik, néha kis piroskás vérrel, de nagyon kevés. Igazából most kellett volna megjönnie, de ez lett helyette. Mi lehet ez? Vagy miért van ilyen? (Babát szeretnénk)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 09:15
 1/6 anonim válasza:
Megnézted már, hogy terhes vagy-e? (egyáltalán próbálkoztok?) Mert ilyen akár terhesség alatt is lehet. Van akinek jó darabig van ilyen, miközben már terhes.
2011. ápr. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

:) Ha szerencséd van, ez lehet az állapotosságod előhírnöke.

Érdemes lenne egy tesztet nézned. Nekem 23 évvel ezelőtt így jelzett pocakból a lányom.

Teszt, ha negatív, akkor pedig orvos.

2011. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mostanában nem néztem, félek a csalódástól , mivel szeretnénk babát. Ma voltam dokinál, elküldött vérvételre. De lehet hogy tesztelek.
2011. ápr. 13. 15:11
 4/6 anonim válasza:
Ha amúgy rendesen megszokott jönni és még mindig csak ennyi jel van, az jó jel :-) sok sikert!
2011. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne stresszelj, ha más gond nincs, összejön a baba, és kérlek, jelezz majd az eredményről itt, hisz nagyon sokan szorítunk Neked. :)
2011. ápr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerült végül?
2012. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!