Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszéssel utáni...

Császármetszéssel utáni terhesség?

Figyelt kérdés
8 hónapja szültem császárral, most vagyok 9 hetes terhes és elkezdett fájni, húzódni, égni a hegem! Mivel még nincs pocim, gondolom nem ettől fáj. Vagy mégis? Tapasztalatok?!
2013. jún. 26. 08:44
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi nem császármetszéssel hanem császármetszés!
2013. jún. 26. 09:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem korai a 2.baba?Nekem nagyon rövid ideig fájt a hegem,nem hiszem,hogy ez lenne a baj.Menj orvoshoz nehogy gond legyen!
2013. jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen hamar akartuk a kistesót! Jövőhéten megyek ismét dokihoz, csak kiváncsi lettem volna addig is más véleményére!
2013. jún. 26. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk még kevesebb volt a korkülönbség és nem volt gond, de tényleg nem javssolják ilyen hamar császár után az újabb terhességet.

Mindenképp szólj z orvosnak, de elvileg csak az utolsó hetekben lehet hegszétválás mikor már tényleg van olyan nagy a baba.

2013. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 10 hónapja szültem császárral, és most 25 hetes vagyok :) A heget folyamatosan fogják figyelni, néha nekem is húzódik, hiszen nől a pocak. Eddig nem okozott problémát. Szólj a dokinak mindenféleképpen.
2013. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!