Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik azokkal a magzatok...

Mi történik azokkal a magzatokkal amiket betegség miatt meg "kell" szülni?

Figyelt kérdés
12. hét után ha valaki úgy dönt nem tartja meg a beteg gyermekét és meg kell szülnie, ott a magzatot szülés után egyszerűen hagyják meghalni?
2013. jún. 26. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen mivel életképtelenek.
2013. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De akkor szenved és haláltusája van nem? Ez szörnyű...
2013. jún. 26. 14:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Viszont ha annyira beteg a baba akkor később ugyanolyan életképtelenül születik meg és ugyanolyan haláltusája lenne. Csupán az anya nem hordja végig a terhességet egy biztosan halálra ítélt gyermekkel a szíve alatt.
2013. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Betöltött 24-hét előtt beleteszik egy vesetálba. Aztán ott ér véget az utolsó szívdobbanása. Lekerül az alaksorba, és a többi veszélyes hulladékkal együtt megsemmisítik.......:(
2013. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Idős szülészprofesszor oktatáson mesélt rémtörténeteket erről... órákkal később is küzdő magzatokról, ill. megmaradt babákról... :(
2013. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: megmaradt babák alatt azt érted,hogy éltben maradtak és felnőttek?
2013. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, nem egyet említett, akiket órák múlva találtak meg , vagyis figyeltek fel arra, hogy lélegzik... volt, akit feltettek a műtő ablakába egy vesetálba, s 4 órával később hallottak hangokat...25 hetes magzat volt ( még egyszer mondom, ez 50-60 éves történet, mielőtt lehurrognátok) - őt felnőtt koráig végigkísérte, s egészséges ember lett belőle!
2013. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos én is láttam szülőszobás gyakorlatomon 24 hetes magzatot megszületni, az anyukájának azt mondták nem él... nos mi láttuk a bödönban mozogni a kis végtagjait... persze nem sokáig :( de megértem, hogy jobb így az anyának, hogy úgy tudta halva született.
2013. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7-es: azt nem értem ha azért kellett megszülni,mert beteg volt a baba akkor hogy lett egészséges felnőtt? Vagy ő koraszülésből született?
2013. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Veszélyes hulladékként kezelik és megsemmisítik :(
2013. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!