Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beindult volna szülés vagy...

Beindult volna szülés vagy még odébb van? Első babát várjuk és kicsit tanácstalan vagyok, bővebben lent!

Figyelt kérdés
Már vagy két napja sokat keményedek,éjszakánként,de már fürdést után is görcsölgetek,de elviselhető.A derekam szokott inkább jobban fájni.A folyásom is már két hete olyan sok,hogy ha felállok,vagy sokáig állok érzem,hogy folyik.Ma reggel viszont már véres volt a bugyi,igaz csak foltokban.Nem vészesen,de ilyen nyálkás folyás még most is.Mi lehet az?A méhlepény III.fokban érett, 39 hetesek elmúltunk.Ja és ma már napközben is görcsölgetek és sokat fáj a derekam.De rendszertelen a dolog.Kérlek,írjatok,fontos lenne.Köszönöm!
2009. okt. 14. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az anyákdugó volt, s elment. Nme lehetne telefonon megkérdezni a nőgyógyászt?
2009. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is úgy kezdődött.Elkezdett fájni a derekam éjjel 2órakor, és pisilésnél véres nyák távozott, utána pecsételően egész délelőtt. Gyenge 10 perces fájásokkal, utána 6-7 percesekkel, végül 12 órára beállt stabil 5 percesre. Nekem a fájások a jobb combomba sugároztak ki és a reggelit, ebédet is kihánytam. Bementem a kórházba NST-t csináltak, nem voltam nagyon kitágulva, este fél 9 körül mentem be a szülőszobára éjfél után meglett a fiam. De mikor beértem a kórházba kaptam egy injekciót ami vagy elmulasztja vagy stabillá teszi a fájásokat. Hát nekem nem múlt el. Szerintem beszélj az orvosoddal. ebből baba lesz! Ja és nekem ez mind a szülés várható idejére kiírt napon történt. Könnyű szülést!
2009. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Úgy tűnik tényleg a nyákdugó ment el.Remélem mostmár hamar megérkezik a pici!
2009. okt. 14. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!