Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem lesz hétfőn szülés...

Nekem lesz hétfőn szülés inditás! Apa bejöjjön velem, ki vegyen szabad napot? Elég tanácstalan vagyok, mert lehet gyors lefolyású is de lehet eltart másnapig! 40h km

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha szeretne bent lenni,akkor ne 1napot vegyen ki szerintem,hanem kettőt minimum.jól fog esni másnap,ha ott lesz melletted,meg hát neki is kell pihennie a nagy nap után.ügyes legyél,gyors szülést és gyönyörű kisbabát!
2010. febr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szülés inditás volt. Reggel 8,30 inditottak és 15,35 kor lett meg a kisfiam. De volt olan akinek gyorsabb volt akinek csak másnap. Szerintem azt nem lehet tudni elöre.
2010. febr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Reggel 8-kor indítottak az elsőnél,17:20-ra lett meg a kislányom.Apa 2 nap szabit vett ki,de azért spóroljatok a szabadnapokkal,mert késöbb aranyat ér!!!Egy napot mindenképp kérjen szerintem.

38h Km

2010. febr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!