Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan bármikor beindulhat a...

Lassan bármikor beindulhat a szülés! Ha ilyen jó meleg lesz, miben hozzam haza a kórházból a Kislányomat? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Jó pár hete össze van már készítve minden.

Neki egy fehér kisbody, egy rózsaszín plüss rugi, és egy fehér overál van bekészítve, plusz még egy vékonyabb kissapka.

Első babás vagyok, és Ő még olyan picike lesz.......mégse tudom eldönteni, hogy az az overál kellesz e rá.


2010. márc. 24. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ilyen jó időben szültem csak 6 hónapja,szóval összel! :) Volt rajta egy hosszú ujjú bady,egy hosszú ujjú plüss rugi,sapi,vékony kabátka,be a hordozóba,és arra még 1 vékonyabb takaró! :) Ésa még melege is volt a kocsiban. Sok boldogságot,és könnyű problémamentes szülést kívánok! :)
2010. márc. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Ha vastag az overál,akkor rá adhatod,de akkor már nem nagyon kell takargatni.
2010. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a 20 fokban soknak tartom az overállt! Body, rugi, alatta esetleg zokni és takaró (vékony vagy vastag a hőmérséklet függvénye), és persze sapka.
2010. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hónapja szültem, ugyanilyen jó idő volt akkor. Mi sétáltunk a kórháztól 20 percet babakocsival. Mi bodyt, rugit (nem plüssöt, hanem "átlagos" vastagságút) és sapit adtunk rá. Alá tettünk egy vékony plédet és betakartuk egy másik pléddel. Annyi bőven elég volt. Szerintem ilyen időben túlzás az overál még egy újszülöttre is. Mindíg azt mondják a gyerekorvosok, hogy egy réteggel adj többet a babára, mint amennyit te felveszel. Ha autóval viszitek haza, akkor meg tényleg felesleges az overál.
2010. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!