Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen ruhában mentetek...

Milyen ruhában mentetek szülni? Gondolok itt arra, hogy amikor folyik a magzatvíz és hideg van mit vettetek föl? Mit raktatok oda? Ráadásul én majd mentővel kell, hogy menjek!

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Készíts elő egy nagyobb törölközőt, ha hirtelen megy el a magzatvíz, ez a javát felfogja majd. Ha már eleve szivárog, akkor meg én egy inkontinencia betétet javaslok, vagy extra naaaagy eü betétet.

Amúgy nagykabát lesz rajtad míg beérsz a kh-ba, az úgyis eltakarja, ha átüt a folt, a vizsgálathoz meg úgyis leveszed majd és átöltözhetsz utána.

:)

2009. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én melegítőben mentem mert nem volt időm csak egy zuhanyra de a magzatvíz csak a szülőszobában folyt el :)
2009. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jah és nagykabátban mert február volt :)előző voltam
2009. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nadrág és egy jó nagy Tena Lady.
2009. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én póló, nadrág és köntösben és papucsban mentem szülni mentővel januárban. Amúgy a mentős még a köntöst sem nagyon akarta azt mondta nincs hideg, meg amúgy is a kórház bejáratánál tesz ki....

2009. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! 2hete szültem, melegítőben mentem be, azt is 10percig tartott felvenni, akkora fájásaim voltak. Nekem csak tágulási vérzésem volt, tena extrát tettem be.
2009. okt. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 15. 14:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Én normál utcai ruhában mentem, egy nagy plédet tettem magam alá a kocsiban. A szülőszobán végig húztam magam után a csíkot, elég ciki volt. De azt mondták, hogy ne foglalkozzak vele. Egyébként a magzatvíz színtelen, úgyhogy simán kijött a ruhámból. Emiatt szerintem ne aggódj.
2009. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!