Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent István kórházban egy jó...

Szent István kórházban egy jó és viszonylag olcsó szülésznő?

Figyelt kérdés

Aki úgy 50 ezer körül el vállalna,és tényleg kedves aranyos és tapasztalt.

Hányadik hét körül kell-érdemes jelentkezni nála?!

Ha ott a szülésznőd és mégis 'ne adj isten' esetleg császározni kell,akkor is automatikusan mehetsz oda szülni-oda tartozol mintha orvosod lenne ott?!

(azért kéne szülésznő mert más körzetbe tartozom,és ahova én tartoznék kórház egy borzadály,eszem ágában sincs ott szülni,az Istvánba szeretnék,de ott csak akkor szülheteke ha oda tartozom vagy ha van ott orvosom vagy szülésznőm..az orvost sajnos nem tudnám már megfizetni,magánrendelések+szülés,kisbaba mellett tudom máshova is tenni a százezreket.Nem is szerettem volna fogadni mert a környezetemből az a tapasztalatom hogy felesleges...így mindenképp szülésznőt szeretnék!)


2013. jún. 28. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Én Nováky Ritát tudom Neked javasolni.

Nagyon tapasztalt,kedves,lelkiismeretes,és ő aztán tényleg nem a pénzért csinálja..:


[link]


Aki még nagyon jó,Rákcóziné Ági!Eleinte úgy volt,hogy őt fogadom fel,de szabin lett volna a szülésem idején és ő ajánlotta Ritát.

2013. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 happydermis válasza:
Lomen Marika. Nagyon tapasztalt, magabiztos, nagyon ajánlom. -Nekünk Ő bevált,másodszor is nála készülök szülni:)
2013. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ritának írtam sajnos ő nem tud elvállalni már.2 .válaszolóm és a Marikához tudsz nekem valami elérhetőséget? Ő vezet szülést ügyeletes orvossal?
2013. jún. 29. 10:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindkétszer az Istvánban szültem ügyeletesnél. Szülésznőt sem fogadtam. Szerintem abban a kórházban minden szülésznő maximálisan végzi a munkáját. Legalábbis én ezt tapasztaltam. 3-mal találkoztam amúgy a szüléseim alatt. Szóval ha nem sikerül fogadnod, akkor se aggódj, jó kezekben leszel!
2013. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és körzetileg nem oda tartozom. Annyi, hogy beindult szüléssel kell menni és nem küldenek el!
2013. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Izé... Nem ingyenes az ellátás Magyarországon?
2013. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Nem ingyenes!

15 éve dolgozom,a fizetésem felét levonják ilyen-olyan adó formájában,többek között az egészségügyi ellátásra..Szóval messze nem ingyenes,még abban az értelemben sem,ahogy Te írtad!

2013. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Válaszd Csűrösné Erzsikét,benne biztosan nem fog csalódni:)
2013. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!